Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Friss tetoválásra nem elég...

Friss tetoválásra nem elég 'Clara sept'?

Figyelt kérdés

holnap megyek csináltatni, tudom hogy kenegetni kéne bepanthennel, de pont annyi pénzem van hogy a tetkót ki tudjam fizetni. viszont régebbről van még Clara sept,és még félig van.

nem elég ha azzal mosom? vagy tudtok valami kenőcsöt, ami jó a bepathen helyett, és olcsóbb?



Köszönöm


2011. márc. 24. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!A bepanthen 800ft körül van de ha neked az drága akkor körömvirág krémet is vehetsz ami olcsó mert még azzal lehet kenni!De mást nem szabad rá kenni!Bármi kérdésed lenne írj! :)
2011. márc. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

neten úgy néztem 1800 a 100 g-os, és a 30 g-os, csak 800.

szerintem nekem az elég mert elég kicsi lesz a tetkó.

körömvirágkrém van itthon nekem mindig, jó lenne ha azt is használhatnám, de azt olvastam az csípi:S de kibírom, de attól nem roncsolódik?:\

2011. márc. 24. 21:01
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

A körömvirág nem jó rá, befülled alatta.

Egy kicsi bepanthen elég lesz rá.

2011. márc. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

wáá ez a bajom, h 5 emberből 5 másféleképpen mondja:S:S de azért köszi.

elvileg úgy lesz h a hétvégén körömvirágkrémmel kenem, és hétfőn kapok bepanthent barátnőmtől, mert neki még maradt a múltkori tetoválásából. de azért még várom a válaszokat.

2011. márc. 25. 10:20
 5/7 anonim ***** válasza:

21:56-os vagyok.Én szeptemberben csináltattam, nekem a tetoválóm mondta, hogy ne kenjem körömvirággal, de a legegyszerűbb, ha megkérdezed azt, aki neked csinálja.

Nekem tökéletes lett a tetoválásom, ezért csak azt tudom ajánlani, ami már egyszer bevált.:)

2011. márc. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

szia! tegnap voltam megcsináltatni. nekem azt mondta h végülis jó a körömvirágkrém is, mert az nehezen szívódik be, és nem kell olyan sűrűn kenni, mert az a lényeg h ne száradjon ki . vagy akármilyen testápoló jó, csak ne legyen illatos (pl barack illatú) meg ilyesmi mert az is csípni fogja

ott ő is bepanthennel kente be, én itthon körömvirágkrémmel kentem, de csípte, és van egy kézkrémem, ami minden bőrtípusra való, és ez nem csípi, de hétfőn lesz bepanthenem is:)


köszi a választ

2011. márc. 26. 11:38
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia én az első vagyok!

Nekem van 4 tetkóm szóval azért írtam hogy bepanthen jó de én attól kiütéses lettem és azt mondta rá a tetováló hogy akkor még körömvirág krémmel lehet kenni!!!A bepanthen krémből elég ha a kisebb kiszerelést veszed!Nem szabad vastagon kenni csak vékonyan!!:D

2011. márc. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!