Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb körömlakk?

Melyik a legjobb körömlakk?

Figyelt kérdés
nektek melyik vált be?
2011. márc. 26. 09:18
 1/4 anonim válasza:
100%
Nem tudom , hogy milyen értelembe kérdezed hogy melyik jó. Színben , vagy márkában? Márkában szeretem a Moira körömlakkokat színben pedig a lilát, fehéret, és a rózsaszínt , nekem két fajta rózsaszínem van . Egyik erősrózsaszín másik meg olyan rikítófajta de én nagyon szeretem :)) De ha te szereted a feketét ... akkor még az se rossz szerintem és még estleg a kék:))
2011. márc. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Minőségben az olcsóbbik kategóriából a kallos meg az adent és az avonos s legjobb.

Meg hát ugye nagyon drágák amik ott kezdődnek hogy 1500.- egy darab, na azok is tartósak.

2011. márc. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

kallos nekem nem jött be - besárgult a körmöm, pedig 1 napig se volt fent.

moira meg a h&m es körömlakkokat szeretem, meg a rossmanba kapható Crystal Strenght is bevált.

Essencet nem nagyon lehet szépen húzni a legtöbb színből, bár abból is ki kell fogni, az se annyira rossz.

MAC az csúnyán fest, meg egy nagy csomó olcsóbbat kipróbáltam de nem igen jött be egyik sem.

2011. márc. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is a rossmannos crystal strength van és imádom :) tartós is szép is és max 500 Ft.már nem,tudom pontosan mennyi.
2011. márc. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!