Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen sampont ajánlotok...

Milyen sampont ajánlotok gyakori hajmosásra, gyorsan zsírosodó hajra? (heti 4-5 alkalom)

Figyelt kérdés
2011. márc. 26. 10:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát jobban zsírosodhat mondjuk én legtöbbször mindennap megmosom így mindig szép és friss.
2011. márc. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Head & Shoulders citrus fresh sampont és kevesebb mosást. Max. 2 naponta mosd meg.
2011. márc. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha túl sokat mosod, attól is zsírosodik. heti 3 alkalomnál ne elgyen több, és zsíros hajra való sampon és balzsam.esetleg hajpakolás is!
2011. márc. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Gyógyszertárban lehet kapni egy tubusos sampont, Detergens Sulfuratum a neve, nem is drága. Ebben a samponban kén van, ami kioldja a zsírt. Kissé záptojásszagú a kén miatt, de használható együtt más samponnal is. A tájékoztató bent van a dobozban, ott le van írva minden.
2011. márc. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Satinique normál sampon (gyakori használatra ajánlott). Amúgy, ha gyorsan zsírosodik, nem a gyakori hajmosás a jó megoldás. A helyedben Satinique mélytisztító sampont használnék, és lassabban fog zsírosodni.

Ugye, tizenéves vagy?

2011. márc. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
A hajad hozzászokik ahhoz, hogy milyen gyakran mosod. Ha most kipróbálod, amit az előzök javasoltak, nem biztos, hogy már első 1-2 alkalommal látni fogod a helyzet javulását, de idővel majd ezt is megszokja a hajad :) Szerintem is kb. heti 3 alkalom az ideális.
2011. márc. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 NAGYBARBARA válasza:
én inkább csalán sampont vagy olyan ami zsíros hajra.
2011. márc. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves 10:39-es!

Régóta keresem ezt a sampont, amit írtál, de mindenhol azt mondják, hogy nem rendelhető. Kapható ez még egyáltalán, illetve te hol veszed?

Köszi a segítséget!

2011. márc. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Konkrétan pápai vagyok, itt a gyógyszertárakban lehet venni akárhol ilyen Detergens sampont.
2011. márc. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!