Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek a bőr irritáció ellen?

Mit tegyek a bőr irritáció ellen?

Figyelt kérdés
Ha intim területen borotválok, mindig kipattog a bőr, van, hogy vérzik is.
2011. márc. 28. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:

szia!


kenj rá sok borotvahabot ami érzékeny bőrre való utána töröld szárazra és kend be babapopsikrémmel, mert azok bőrnyugtató,hámlasztó,gyulladáscsökkentő anyagokat tartalmaznak és ne vegyél fel rögtön csinos csipkés vagy műszálas fehérneműt, hanem pamut bugyi, a legjobb ha beszerzel egy biopamutot és azt veszed fel vagy 1 órára amíg regenerálódik a bőröd.

2011. márc. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló problémáim vannak,sőt az egész combom ki szokott pattogni.


Bőrgyógyász írt föl receptre Spiritus salicylatus-t vagyis szaliciles alkoholt. Minden borotválás után vattapamacsra öntök belőle és átkenegetem az egész combomat vele. Este,fürdés után is bekenem vele,utána testápolóval is bekenem.

Nekem bevált.

Recept nélkül is lehet kapni gyógyszertárban, csak azt hiszem úgy drágább. Egy próbát mindenképpen megér.

2011. ápr. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!