Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit kell tennem ahhoz, hogy...

Mit kell tennem ahhoz, hogy olyan legyek mint egy modell?

Figyelt kérdés

Szeretnék majd modellkedni, de egyenlőre nincs rá időm, mert közeledik az érettségi, viszont addig is szeretnék felkészülni. Szeretném formálni az alakom, a hajam és az arcom tökéletessé varázsolni (itt azt értem, hogy ne legyenek pattanásaim és a hajam ne legyen töredezett). A ruhatáram is szeretném ennek megfelelően átalakítani. Milyen termékeket tudtok ajánlani, amikkel mindez megvalósítható? Nem számít az ár csak az, hogy beváljon. A hajam kicsit töredezett - sampon, pakolás, balzsam hajvégápoló, hővédő és egyéb praktikák ? Az arcom elég zsíros és van néhány pattanásom - pattanásra való termékek, erre a bőrtípusra megfelelő jó alapozó? És persze smink termékekkel kapcsolatban is szeretném a véleményeteket kérni, hogy mely a legjobb mattító alapozó, korrektor, szemceruza, szemhélytus, púder, szájfény, szemhélyfesték. Ha tudtok linkeljetek ruhákról és ezekről a termékekről képeket. Előre is köszönöm minden kedves válaszolónak, hogy időt szánt rám és választ adott.

17/L


2011. márc. 28. 17:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
én azt ajánlom menj előbb egy ügynökséghez vagy kérj ki egy szakmabeli véleményét,hogyha modell típus vagy e(alakra,arcra) mielőtt ennyi áldozatot hozol :) SOK SIKERT!
2011. márc. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igazából ha nem jönne össze a modellkedés akkor is feltenném ezt a kérdést csak más címmel :)
2011. márc. 28. 18:15
 3/9 anonim ***** válasza:

ha a pénz nem számit nincs határ kicsilány nem?:) akkor elmész kozmetikushoz, megveszed a legújabb legjobb rucikat, profi fodrászhoz járhatsz...profi kezekben vagy és bevállik ;)persze ennél jóval kevesebb pénzből nehezebb is jól kinézni, de ha Isten szépnek teremtett kevés pénzből is tudsz irtó szép lenni:) vagy tévedek?:)

22L

2011. márc. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt írtam, hogy a pénz nem határ...de nem fogok mindig kozmetikushoz és fodrászhoz járni, csak azokra a termékekre vagyok kíváncsi, amik használnak, és smink, ruha ötletekre. Nem a profi modellek kinézetének a szintjére akarok kerülni, hanem egy kis ügynökség modelljeire, akik nem mennek minden héten kozmetikushoz és fodrászhoz de mégis jól néznek ki, tökéletesnek tűnnek :) de köszönöm a válaszod :D a kozmetikusra nem is gondoltam de most h írtad szerintem elmegyek és legalább ő is tud tanácsokat adni :D A ruhák terén pedig nem tudom eldönteni, hogy milyen ruhadarabok a modellesek :S
2011. márc. 29. 18:09
 5/9 anonim ***** válasza:

HAJ: nem tudom milyen hosszú a hajad de a hosszú,egyenletesre vágott haj ami sokféleképpen alakítható a modelles vagy a rövid,fiús fazon.

pl: [link]

RUHA: általában legging (vékony hosszú lábakon) bő pólóval,ruhával + övvel.ingek, csizmák.

a blézerek is divatosak sállal.

mindenféle magassarkú,balerina.

a szörmés mellény is divatos és modelles.

néhány kép:

[link]

[link]

[link]

[link]


az első lány voltam :) 17/L

sajnos nekem nincs hozzá arcom,hogy modell lehessek de azért benne vagyok a témábna mert érdekel :) írj még ha gondolod:)

2011. márc. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

és még ajánlom ezt az oldalt hogy nézegesd lehet jó ötleteket,össze állításokat el lesni :)

www.lookbook.nu

2011. márc. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

havonta egy kozmetikus (de talán még ennyi sem kell, ha megfelelően ápolod az arcod...:)) plusz egy jó fodrász, aki jól levágja a hajad (nem feltétlenül rövidre:D)...nézegess képeket, hogy mi a trend, és probálj meg a saját stílusod alapján öltözni...ha nem szereted pl a magassarkút ne viselj feltétlenül azt, mert csak bénán néznél ki benne:) bár egy nőnek sztem nem árt tudni viselni...és vigyél el magaddal vásárolni egy olyan embert, aki azért kritikusan néz és megmondja, ha valami nem áll jol...és feltétlenül csak olyan ruhákat hordj, amiben jól érzed magad...különben csak feszengés lesz belőle és ez meglátszik majd rajtad...

22L

2011. márc. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon szépen köszönöm mindenkinek :D Bármilyen tanácsot szivesen fogadok :) Kedves 1. válaszoló köszönöm a linkeket és ötleteket :DD nyugodtan írj még ha majd találsz vmit :D
2011. márc. 30. 14:43
 9/9 anonim ***** válasza:

ha küldesz nekem képet magadról privibe szivesen adnék én is tanácsokat, hogy sztem mi állna jól neked, mivel lehetne a legtöbbet kihozni belőled...plusz ha pár szóba leírod a stílusod (pl nőies, sportos, kényelmes, vadóc stbstb)...kicsit látattalanba nehéz dolgom van:)

22L

2011. márc. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!