Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Rendelt már valaki az ekszersh...

Rendelt már valaki az ekszershop.eu oldalról? Megbízhatóak? Mennyi időre jön meg az áru?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert én rendeltem tőlük és az oldalon az áll, hogy teljesített fizetéskor a megrendelés követésénél szerepel a "fizetve" szó. Már 2 hete, hogy kifizettem és semmi, email-ekre nincs válasz. Az oldalon pedig olyan véleményeket olvastam, hogy megbízhatóak, küldik az árut és meg vannak velük elégedve... kicsit már félek, hogy nem fogják küldeni.
2011. márc. 29. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem leginkább drágának tűnik. Akármelyik plázában ugyanezeket megkapod, jóval olcsóbban, és nem csak egy fotót látsz.
2011. ápr. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tüncci válasza:

Szia!


Én többször rendeltem már az ekszershop.eu oldalról. Az ékszerek gyönyörűek a valóságban is. Plázában még nem láttam ugyanezeket és az áruk sem vészes..

2011. júl. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Bárhol fele ennyiért megkapod. Ráadásul folyamatosan spam leveleket küldenek. Senkinek nem ajánlom.
2013. okt. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Az az igazság, hogy az utóbbi időben gombamód szaporodtak a különböző ékszer webáruházak és sajnos nem mindig mindenki megbízható. Nagyon utána kell már járni, hogy ki bejegyzett cég, milyen infók vannak róla a neten stb. (persze ez most nem azt jelenti, hogy a fent írt céggel gond lenne, csak általánosságban írom).

Én a [link] oldalról szoktam rendelni. Nagyon szép ékszereik vannak. Bizsu a zöme, bár van egy-egy ezüst is, de mindenképpen igényes és különleges darabok. Gyorsak és a legfontosabb, hogy megbízható, tisztességes cég.

2015. jan. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!