Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok veletek már volt olyan...

Lányok veletek már volt olyan h (az első) randit le mondtatok mert kijött rajtatok aznap egy eszméletlen ronda pattanás?

Figyelt kérdés
2011. márc. 30. 15:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát te hülye vagy O.o
2011. márc. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, de csak azért, mert a szemem alatt teljesen feldagadt tőle... Egy szimpla pattanásért nem hiszem, hogy lemondanék randit. Erre való a korrektor, alapozó.
2011. márc. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nekünk lányoknak ott az alapozó, púder, de szegény fiúk, inkább ők tehetnének fel ilyen kérdést xD nekik nincs mivel elfedni.

És hülye vagy ha nem mész el, tüntesd el valahogy aztán meg ne lássunk itt :DD

2011. márc. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
reggel se sikerült eltüntetni..úgy is csúnya volt..de megpróbálom,elmegyek:D
2011. márc. 30. 16:17
 5/9 anonim ***** válasza:
sok sikert! :) egy kis alapozó és korrektor csodákra képes :)
2011. márc. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 just.me ***** válasza:

Nem mondanám le, volt rá pl hogy srác 2 órát utazott miattam én elaludtam, +1 órát várt rám, mire nagy nehezen összekaptam magam.

Félzsíros összekötött hajjal mentem le, elég tróger ruházatba, mégis összejöttünk. :)

2011. márc. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

bocs h nem a kérdésre megy a válasz:D

de ha herpesz lenne a szátokon akkor is elmennétek?:D

2011. márc. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
herpeszesnek: herpesz tapaszt próbáltad arra szájfényt ami csillog és ha még mindig látszik, akk felhívod, h ez van, de bepótoljátok ;)
2011. márc. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

én már mentem el herpesszel..de akkor már kezdett elmúlni,viszont ha nagyon dúrva lenne tuti nem mennék el.

2011. márc. 30. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!