Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet belőlem modell, vagy...

Lehet belőlem modell, vagy már késő?

Figyelt kérdés
21 vagyok, és kipróbálnám a modellkedést. Sokan biztatnak rá,iwiwen is megkeresett egy ügynökség. Sok embernek tetszik az arcom. 170 cm magas vagyok, 50 kg, 76, 61, 92 (mell-derék-csípő). Nekem nincs bajom az alakommal, de tudom, hogy ehhez a munkához kell "gyúrnom" egy kicsit, mert eddig nem sportoltam semmit. A koromon, a mellbőségemen és a magasságomon viszont nem tudok változtatni. Van esélyem egy komolyabb ügynökségnél, vagy túlkoros/kicsi/kis mellű vagyok hozzá?
2011. márc. 31. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha linkelnél lépet válaszolnék,de amúgy engem meg állandóan hívogattak válogatásra meg ezeken az odlalakon is kaptam a leveleket,de ez olyan,hogy odamész és akk mondják,hogy modelliskola 300ezer:D és,hogy majd utána lesz munkád...Bnőm is volt ..Azóta nem hívták munkára.370 volt a suli.
2011. márc. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ezek az ügynökségek nem csak téged találnak be..hanem mindenkit...én is százával kapom ezeket a leveleket...meg fotósoktól is a személyes leveleket..ne dőlj be nekik..persze ettől függetlenül nézhetsz úgy ki h esélyed legyen...persze nem mindegy, hogy milyen jellegű modell szeretnél lenni:)
2011. ápr. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is kaptam leveleket, voltam is egyszer egy válogatáson. Kaptam egy egyéves szerződést, de jött a munkára való jelentkezéseknél hogy: van-e portfólióm, van-e modelltanfolyami végzettségem. Ők ugyan jutányosabb áron biztosítják a már felvett modelleknek a fotóst és a tanfolyamot (itt 80 ezer lett volna a tanfolyam vizsgával, plusz kb még egyszer ennyi a portfólió). Mondanám sem kell, nekem erre nem tellett. Van egy ismerősöm, aki kb. 5-6 éve próbál modell lenni, minden oldalra beregisztrált, van vagy 10 portfóliója, mégsem ért el semmit. Ugyanakkor az egyik barátnőm, aki elvégezte ezeket a fentebb leírt dolgokat (magyarul volt annyi pénze) neki be is indult a modell karrier. Tanulság: sokba kerül, és nem biztos, hogy kifizetődik.
2011. ápr. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is írt egy ügynékség szerintem is kamu, de azért jól esett xD
2011. ápr. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!