Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Avon tanácsadó szeretnék...

Avon tanácsadó szeretnék lenni, szerintetek megéri ezzel foglalkozni?

Figyelt kérdés

Esetleg lehetnek buktatói??

Elsődlegesen azokat kérdezem akik foglalkoznak, foglalkoztak Avonnal!


2011. ápr. 1. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nagy ismerősi köröd van , akkor igen :) , de ha ismerőseid közül sokan foglalkoznak vele , akkor nem feltétlen , mert ha nincsenek vásárlók, akkor nem.
2011. ápr. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
nem éri meg!
2011. ápr. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja, nem éri meg. Utáltam tanácsadó nő lenni, főleg hogy a koordinátorom rám akarta erőltetni, hogy naponta sminkeljem magam avonos sminktermékekkel. Nem beszélve arról hogy meguntam hallgatni az áradozását az amúgy nem kiemelkedő minőségű avonos cuccokról. A végén megmondtam neki, hogy nem fogok hazudozni senkinek mikor én magam se tartom jónak azt a terméket, nem fogok áradozni róla, hogy milyen jó.
2011. ápr. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igaza van az első válaszolónak. Akkor éri meg, ha van szinte állandó vevőköröd akkor járnak a kedvezmények is. Nekem anyukám koordinátor. Ha még nincs tanácsadód, aki beléptessen, akkor tudok segíteni, ha írsz privátba.
2011. ápr. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mint mindennek, ennek is vannak buktatói. Közvetlennek kell lenned, és ajánlanod, úton útfélen. Mindenkinek. Mert sokszor olyan rendel tőlem, akiről nem is gondoltam volna.

Egyébként úgy vagyok vele, hogy nekem sok kicsi sokra megy. van olyan, hogy nem keresek vele semmit. van, hogy 500 ft-ot, de volt már 7-8 ezres kampányom is!


Ami nekem buktató lehetett volna, ha nem veszem észre az a következő: Minden kampányban vannak "slágertermékek", amikből ha többet adsz el, ajándékot, kedvezményt kapsz. Sokszor volt, hogy kevés hiányzott, és gondoltam, akkor azt megrendelem még pluszba magamnak, így meglesz a határ, és kapok vmit. legfeljebb majd eladom, vagy nekem jó lesz. 1x 2x ez oké, de ezt csináltam fél évig, és így elment minden nyereségem olyan dolgokra, amikre igazából nem volt szükségem, és a nyakamon maradt. Aztán persze az egész rokonság avonos ajándékot kapott :)

Szóval, nem érdemes mindent berendelned, azért mert majd eladod, pláne ha nagyon olcsó, főleg az elején, mert hiába jutsz hozzá jó áron, valószínűleg rajtad marad.

Nekem ez volt gond.

És ne add fel, ha belevágsz! Nem megy mindig jól.

Ha másért nem, már azért megéri, mert magadnak olcsóbban rendelsz.

2011. ápr. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
58%

Nem értek egyet az előttem szólók többségével. Szerintem megéri Avonozni, és egyáltalán nem kérheti azt a koordinátorod, hogy pakold magadra a termékeket és azokkal sminkeld magad naponta. Neked nem az a dolgod, mint tanácsadó. Neked csak a katalógust kell odaadnod barátaidnak, ismerőseidnek, és ha kérnek valamit, megmondják neked, te rendelést teszel és ezzel ennyi volt a te dolgod, mint tanácsadó. A koordinátorod foglalkozik majd a "komolyabb" dolgokkal, mint a termék reklámozása, piacra juttatása.


Úgyhogy szerintem nyugodtan kipróbálhatod, hiszen bármikor meguntad, másnap abba is hagyhatod, akár:)

Remélem segítettem.

2011. ápr. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, tőlem akkor is kérte, nagyon erőszakos volt. Soha többet még egyszer.
2011. ápr. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 7 éve vagyok tanácsadónő, engem sose maceráltak semmivel, és most elkezdtem koordinátorságot... Nekem bejött... való igaz hogy kell vevőkörnek lenni úgy nekem megéri és én szeretem is csinálni
2013. jan. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha valaki szeretne tanácsadónő lenni , szivesen segitek. szdorca@gmail.com
2013. jan. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!