Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon mélyen betört a körmöm!...

Nagyon mélyen betört a körmöm! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Zselés mükörmöm van,takarítás közben beütöttem a középsö ujjamat és vízszintesen,teljes szélességében elrepedt a körmöm,nem éreztem rögtön fájdalmat,ezért azt hittem,hogy csak a zselé repedt be,de amikor megláttam a szivárgó vért,tudtam,hogy baj van.Egy körömcsipesszel levágtam a lógó részt,de nagyon csúnya,szó szerint látni a köröm alatti élő részt.Jó alaposan kifertőtlenítettem és bekötöttem az ujjam.Annyira nem fáj,de azért aggódom kicsit,hogy esetleg orvoshoz kellett volna mennem...2 hét mulva megyek megint maniküröshöz,addigra rendbejön ez annyira,hogy tudjon rá pótlást tenni?mert elég ronda,hogy a többi ujjamon hosszúk a körmök,ez az egy meg rövid.Ha nincs más megoldás,akkor lerövidíttetem a többit is,de jo lenne ha nem kéne :(
2011. ápr. 1. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
nem 2 hét múlva, hanem azonnal kéne menni, és leszedetni, hogy a seb gyógyuljon, vagy levágni a felesleges részt.
2011. ápr. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Levágtam a felesleg részt,csak most ott kilátszik a köröm alatti hús és nem tudom,hogy 2 hét alatt begyógyul-e annyira,hogy a manikűrös rátegye a pótlást!
2011. ápr. 1. 18:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm járt így. SOS szedesd le a műkörmöt, és sajnos amíg teljesen le nem nő az egész, addig nem tesz rá semmit egyetlen épeszű, képzett körmös se. Addig se lakk, se semmi, sajnálom. Legalább lesz ideje kicsit regenerálódni a körmödnek.
2011. ápr. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:( Valahogy éreztem,hogy ez lesz,de sebaj,már úgyis ideje tartani egy kis szünetet!köszi a választ!
2011. ápr. 1. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!