Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen kis apró kiegészítők...

Milyen kis apró kiegészítők vannak, amik szexivé tesznek?

Figyelt kérdés
mik jönnek be: PL szájfény vagy rúzs, napszemcsi vagy sem, smink vagy természetesség...vagy olyan kis extrák, szexi kiegészitők amiken megakad a szemük, és nem leszek ilyen láthatatlan...
2008. febr. 8. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy az a jó, ha nagyon feltűnő vagy. Asmink jó, de nem túl erős, inkább természetesnek hasson. Egy jól kiválasztott ruha is lehet szexis. Egy pár ékszer, de azt sem kell túlzásba vinni. Napszemcsi télen kizárva... hülyeség olyankor hordani, máskor lehet... viszont eltakarja a szemed, ami megint nem biztos, hogy jó. Emeld ki azt magadon amit szépnek tartasz. Van akinek az arca szép (smink), van aki a melleit emeli ki (dekoltázs) vagy van aki a hosszú lábait (térd feletti szoknya). Ha tudod, hogy midet szeretnék, hogy megnézzék, akkor már nincs nehéz dolgod.
2008. febr. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg, hogy te érezd jól magad a bőrödben, látszódjon rajtad, hogy szeretsz élni - ne hordj olyasmit, amiben feszélyezve érzed magad, mégha állítólag szexi is.

Én a visszafogottan elegáns ruhákra esküszök, magabiztos, csibészes mosollyal, szép egyenes tartással; a magas sarkú cipő is tuti bejön, imádják a pasik.

Próbálj törekedni az összhangra, akkor az igazi a varázslat, akkor fordulnak meg utánad, ha sugárzol, minden a helyén van - és ez nem olyan, mint amikor egy jó segget látnak, mert az kb 20 másodpercig izgatja őket és annyi!!!

Hú, remélem sikerült megfogalmaznom a lényeget :))

De nekem ez nagyon bejött, hidd el!

2008. febr. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért, de nekem nagyon bejön, ha egy csajon ilyen nagy, karikafülbevaló van. :)
2009. jún. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!