Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy tudnék hízni? 150cm...

Hogy tudnék hízni? 150cm magas vagyok és csak 35 kiló. Lehet hogy nem hangzik túl drasztikusan, de a látszat baromi drasztikus. Már anyám is azt mondja h úgy nézek ki mint egy anorex pedig nem vagyok az.

Figyelt kérdés
A suliban sokan csúfolnak azért mert túl kicsi a mellem, vagy mert túl lapos a fenekem. Ráadásul a barátnőim mondják ezeket
2011. ápr. 3. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát nem csodálom, hogy anorexiásnak néznek. Remélem orvosnál voltál már, akár komoly betegség miatt is lehet. A gyerekek már csak ilyenek, csúfolnak valamiért úgyis.

Nem tudom hány éves vagy, bár ha megy a csúfolodás, akkor gondolom még általános suli.

De szerintem tényleg menj orvoshoz, ha még nem voltál. :S Pl. lisztérzékenység, férgesség, stb miatt is lehet.

2011. ápr. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Suliorvosnál volt vizsgálat.az osztály összes lányát megnézték egyenként.A doki szerint nem vagyok gáz sőt még ,, csinos " is vagyok de én látom magamon h ez nem igaz . am tényleg általánosba járok . az osztályban én vagyok a legalacsonyabb.A sulidoki szerint ez csak genetika mert az egész családom kisnövésű.Viszont azt nem tudja h az egész családom duci is volt ennyi idős korában
2011. ápr. 3. 14:17
 3/6 okéokésokés ***** válasza:
szerintem egyél tésztaféléket, ne sportolj és akkor elraktározódik a szénhidrát
2011. ápr. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát mondjuk nem írtad, hány éves vagy... de így visszagondolva én se lehettem sokkal több. Alacsony voltam, vékony, utána szép lassan változott az alkatom is, meg nőttem még picit (hát... úgy 10 centit, de na).

De azért a háziorvosnál rákérdezhetsz, úgyis jön a tavaszi szünet, akkor még csak azt se mondhatják, hogy lógni akarsz. :D

2011. ápr. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Tényleg menj el orvoshoz hátha valami komolyabb betegséged van.Azzal nem veszítesz semmit,hogy elküldenek kivizsgálásra és jobb esetben kiderül,hogy semmi bajod.Jobb félni mint megilyedni én azt mondom.Én is nagyon vékony voltam 168cm és volt,hogy 46 -47 kg voltam,gondolhatod.Bár az nekem a sok stressz miatt volt amint munkahelyet váltottam nyugisabb lettem és elkezdtem szépen hízni azóta 56 kg vagyok.Egyébként én lisztérzékeny vagyok és az miatt is nehezen ment nekem a hízás dolog.A barátnőid meg ku...va kedvesek ne is haragudj,az ilyenek nem igazi barátok.Engem soha nem csúfoltak a barátnőim az alkatom miatt.Én gyorsan elhajtanám őket a francba és keresnék új barátokat olyanokat akik úgy fogadnak el amilyen vagy.

Remélem minnél előbb elmész orvoshoz.Ha pedig nem vagy beteg akkor az idő majd mindent megold szépen lassan.:)

2012. nov. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyél sok olajos magvat! :)) Fehér kenyér, csoki, cukor..:) ezek hízlalnak de nem egészségesek szóval ezeket ne mindig! :) Hány éves vagy?
2012. nov. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!