Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik ez az oldal? Van hozzá...

Melyik ez az oldal? Van hozzá hasonló? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Még régebben valamelyik újságban (Glamour vagy Cosmopolitan) találtam egy linket, ami egy külföldi oldal volt és képeket lehetett rá feltölteni és akkor ott kikérték az olvasók véleményét meg szavaztak, pl. hogy melyik ruha áll jobban, vagy melyik haj és ilyesmik. Az a baj, hogy nem találom most a linket sehol. Nagyon megköszönném, ha valaki leírná.

A másik kérdésem pedig, hogy ilyen oldalhoz nincs hasonló? :D Magyar esetleg? :)


2011. ápr. 4. 19:17
 1/3 A kérdező kommentje:

Áá..megtaláltam. :D [link]

De a kérdés másik fele még mindig érvényes. :)

2011. ápr. 4. 20:41
 2/3 anonim ***** válasza:

lookbook.nu

talán ez annak a koppintása, asszem a lookbook volt az eredeti

2011. ápr. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem is egyből a lookbook jutott eszembe én is mindig azt nézegetem :) annyira gyönyörű ruhák és lányok vannak benne :) ösztönzőek
2011. ápr. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!