Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy csinálják a német nők,...

Hogy csinálják a német nők, hogy a lábúk mindig olyan szép SZŐRTELEN?

Figyelt kérdés

én ha borotválom, kipattogzom, meg nem is tudom tökéletesen leszedni a szőrt..


ha gyantázám szintén pattogzom, s szintén nem vagyok képes egyedül végig megcsinálni...

itt nem ismerek kozmetikust, ill. annyira még nem is beszélem a nyelvet...


valaki segítsen egy kismajomnak :)


2011. ápr. 7. 17:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél gyantát,az sokáig kibírja (3 hetet minimum,legalább is nekem),illetve ha folyamatosan gyantázod egyre kevesebb nől vissza,mivel a borotvával ellentétben a gyanta tövestől "tépi" ki a szőrszálakat.
2011. ápr. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
az odáig oké, de hogy oldom meg, hogy minden lejöjjön?
2011. ápr. 7. 17:55
 3/11 anonim ***** válasza:

Addig gyantázd, amíg van rajta szőr :D

De szerintem akkor már jobb megoldás, ha epilálod.

2011. ápr. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Fogsz egy vattakorongot raksz rá egy kis olajat (babaolaj, de ugaolyan jó a sima háztartási étolaj is) és szépen lemosod vele. Így eltűnik a bőrödről az összes gyanta maradvány.
2011. ápr. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát keress egy kozmetikust, sztem elég könnyen el lehet mutogatni, hogy mit akarsz. :D Simogasd a lábad, meg csinálj úgy, mint aki letépi a gyntacsíkot. Vagy menj olyannal, aki beszéli a nyelvet rendesen, gondolom nem egyedül vagy ott semmi nyelvtudással. :S
2011. ápr. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát a németek között sok a szőke,és annyira nem látszik rajtul.Mázlisták :D
2011. ápr. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
16%
nekem szőke és ritka szőröm van, ami azt jelenti, h havi 1szer ha borotválom:) szerencsés vok:)
2011. ápr. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

az utolsókra szoktam mondani, hogy szerencsések, és az ilyen kommentjeikre, hogy dögöljenek meg....


a többieknek... igen, kéne már egy epilátor :S

2011. ápr. 7. 18:42
 9/11 A kérdező kommentje:
de amúgy igen, egyedül vagyok itt, au-pair vagyok, és a nyelvtudásom stresszes helyzetben nulla.... mondjuk elképzelem ahogy beesek oda, és mutogatom a szőrős lábamat XD
2011. ápr. 7. 19:07
 10/11 anonim ***** válasza:

A németek nagy része szőke. A szőke hajhoz általában gyenge és ritka, szőkés szőrzet társul.

Genetika is kész.

Egyik barátnőm is olyan, hogy ha leborotválja a lábát, még két hét múlva sem látszik, max ha végigsimítja az ember, akkor érzi.

Bezzeg nekem olyan szép nagy fekete szőreim vannak, hogy a jeti is megirigyelné:)

2011. ápr. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!