Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Milyen borotvát...

Lányok! Milyen borotvát használtok "OTT"?

Figyelt kérdés

Én vettem a Rossmannban egy csomag eldobhatós "női borotvát", számomra csak annyiban tűnik másnak a férfi borotvától, hogy színes :), azt használom hónaljra, lábra, de ott valamiért nem nagyon szedi le a szőrt, nem tudom vele teljesen leszedni, mert egyszerűen nem jön, pedig folyton mosom ki belőle a szőrszálakat közben.


Nem tudom, hogy a technikám rossz, vagy a borotva (ami a többi testrészemen jó, "ott" meg rövidre vágom előtte).


Ti milyen borotvát használtok, amivel sikerül is?


2011. ápr. 8. 11:19
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

én vettem a dm-ben eldobhatót, úgy emlékszem 6 db volt egy csomagban és 500 ft körül volt

borotvahabbal még elmegy de nem egy csúcsminőség

legközelebb jobb minőségűt veszek

egyébként az epilátor is nagyon jó, nekem 2 hétig nm nő vissza tőle(lábon)

2011. ápr. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Eldobhatót használok mindenhol, ott lent ha a nagyon hoszsút kell leborotválni az kicsit tovább tart, de utána a visszanövőt már semmi borotválni. Szóval csak 1-1x nehéz, mikor ellustulok és hagyom megnőni. :D
2011. ápr. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Nyugodtan le lehet írni, hogy szeméremdomb, vagy intim terület, nem csúnya szó egyik se, és hogy 'ott'-tal kelljen helyettesíteni.

Egyébként a gyantáztatás a legjobb. Régen én is borotváltam, de most, hogy gyantáztatok két hét után kezd újra nőni.

2011. ápr. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, mielőtt bárki megkérdezné, a harmadikat én pontoztam le, mert nem a kérdésre válaszolt, ergo nem adott hasznos választ. Többieknek ment a zöld kéz.
2011. ápr. 8. 13:22
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem kioktatni akartalak, csak a borotvától tényleg megerősödik a szőr, főleg "ott". De nem érdekel hányszor pontozol le, én sose dugom homokba a fejem és ha mástól kapok egy jó tanácsot, ami jobb módszer az enyémnél kipróbálom és ha esetleg beválik csak én jártam jól.

Az ember jót akar és ő a szar. Mind1, nem leszek vulgáris, de nem tűnsz valami értelmesnek.

Gondolom ezek után a vérnyomásod az egekbe, hisz hogy képzelem. De ezt a kérdést többé nem nyitom meg, mivel az ilyen ember véleménye nem érdekel (hogy te is értsd felesleges válaszolnod, nem olvasom el, de gondolom az ember háta mögött ráadásul névtelenül (!) a legkönnyebb beszélni).

2011. ápr. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért nem adott pontost válasz a harmadik? Azt kérdezted, hogy ki milyen borotvát használ szeméremtájékon, ő azt válaszolta, hogy semmilyet, mert gyantázza :D Szerintem egyértelmű.

Am. én is gyantapárti vagyok.


Hogy mi a különbség a női és a férfi borotva között, arról fogalmam sincs, mert anno használtam mindkettőt, és nem vettem észre semmi különöset.


L/20

2011. ápr. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyébként nem erősödik meg a borotvától a szőr, csak vastagabbnak tűnik, mivel nem az elvékonyodott szőrvég nő ki először, hanem a félbevágott szőrszál :) Szóval nem kell megijedni. Nem árt, de nem is használ "visszaszőrösödés" szempontjából.


L/20 (előző voltam)

2011. ápr. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem akartam bunkónak tűnni, csak nekem van egy olyan szokásom, hogy minden választ pontozok. És nekem az a pozitív válasz, ami a kérdésre válaszol. Csak meg akartam előzni a reklamációt, hogy miért lett lepontozva a kedves válaszoló. Azoktól a válaszoktól meg rosszul vagyok, mikor megkérdezem, hogy A és B közül mit válasszak, és valaki C-t mond.


A kérdésem a BOROTVÁRA vonatkozott, nem pedig egyéb alternatívákra. Próbáltam gyantát és epilátort is, nekem a borotva lett végül a megfelelő.

2011. ápr. 8. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!