Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 2011ben divat még a nagy...

2011ben divat még a nagy napszemüveg? Meg mik lesznek a divat színek és a körömlakk színek? Tudom h azt veszek fel amit szeretnék meg ami sztem jól áll és szeretek de érdekel a divat is.! Nornális válaszokat! Ty^^

Figyelt kérdés
2011. ápr. 8. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Körömlakkból a matt színek lesznek menők, nagy napszemüveg szerintem nem lesz már divat, inkább ez az ocsmány wayfarer, meg ugye az aviator. (amúgy divat ide vagy oda, engem nem érdekel, akkor is légynapszemcsit fogok hordani.)
2011. ápr. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Azt mondják, idén is a matt színek lesznek a divatosak és igen, én úgy hallottam, hogy a nagy napszemcsi is divat, a ruhákban meg talán a sötétebb színek, de ez már nem biztos... :)
2011. ápr. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :D
2011. ápr. 8. 14:44
 4/5 A kérdező kommentje:
ti milyen körömlakkot vezstek?? milyen színűt?:D
2011. ápr. 8. 14:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem matt szürke van.
2011. ápr. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!