Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mondanátok olyan modellügynöks...

Mondanátok olyan modellügynökségeket, amik olcsók, és jók is?

Figyelt kérdés

Tehát én nem olyat szeretnék amikre pl. hetente járni kell gyakorolni,csak ahová válogatásokra meg ilyenekre kell járni.

Ja,és olyan legyen ahova gyerekek is jelentkezhetnek!:D


2011. ápr. 9. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
modellügynökségnek nem kell fizetned jó esetben, ha tényleg karakteres és különleges vagy. esetleg a portfóliódért. de szerintem foglalkozz a tanulással. majd 16-18 évesen térj vissza rá, akkor már látszani fog, hogy tényleg modellkedned kell-e.
2011. ápr. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én a tanulással is foglalkozok,mindenből ötös vok,szal nyugii.De azt mondták amugy,hogy hamar el kell kezdeni.

Már járok a Fortunába,de ...Na.

2011. ápr. 10. 09:26
 3/5 anonim ***** válasza:

oké, rendben, nem is úgy gondoltam... :) Szerintem a Fortuna nem a legjobb, viszont a neves modellügynökségeknél még nem igazán alkalmaznak gyerekmodelleket. Szerintem maradj a Fortunánál és fejlődj, aztán majd 16-17 évesen keress pesti modellügynökségeket pl. con Model Management, ArtModels, AngelFaces

itt Magyarország legjobbjai vannak :)

2011. ápr. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

bocsika

*Icon Model Management

elírtam :)

2011. ápr. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2011. ápr. 10. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!