Mi az az outlet? :D

Figyelt kérdés
12L
2011. ápr. 9. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ruhagyártók kifutóban lévő modelljeit lehet megvenni 50 vagy akár 70%os kedvezménnyel, olyanokat amiket már nem fognak gyártani mert "réginek" számítanak vagy utolsó darabok. De persze nem csak kifutó modellek vannak, de többnyire az jellemző.
2011. ápr. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ehez képest nem találom olcsóbbnak ott a cuccokat, mint a normál helyeken...Szerintem ma már csak vevőcsalogatónak írják oda, hogy outlet.
2011. ápr. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Olyan üzletek, amiknél kifutó ruhák vannak. Pl olyan Nike bolt, amibe olyan Nike cuccok vannak, amik már nincsenek átlag boltokban, csak Nike outletben. Van egy "központ" is, ahol csak outletek vannak. És rengetek üzlet van. Tökjó. :D

Jaés ezek a ruhák olcsóbbak is.

2011. ápr. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én Polgárra járok ki az outletbe, az egy nagy outlet, nem ilyen kis belvárosi bolt ahova kiraknak 1 cégtáblát hogy outlet... Levi's pólókat 5e ftért vettem, Levis nadrágot 8-10 ért, sőt volt már kettőt vesz 1et fizet akció. Ja és volt egy Levi's öv ami rendes boltba 30e, az ott csak 5 volt :)
2011. ápr. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!