Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a leghelyes...

Szerintetek melyik a leghelyesebb?

Figyelt kérdés

1. Kim Nam-Gil

[link]

[link]

[link]

[link]


2. Kim Jae Wook

[link]

[link]

[link]

[link]


3. Kim Hyun Joong

[link]

[link]

[link]

[link]


4. Jang Geun Suk

[link]

[link]

[link]

[link]


És lécci ne tárgyaljunk azon hogy "miazhogyázsiai" meg ilyenek, jó? Mondhatjátok azt hogy nem jönnek be az ázsiai pasik meg ilyenek... csak kérlek ne menjünk a rasszizmus felé, mert egy csomó olyen kérdésem volt már eddig, ahol a kérdésre való válasz helyett az volt a téma....


Előre is köszönöm!


2011. ápr. 10. 17:08
1 2 3 4 5
 1/42 szamóca. ***** válasza:
nem jönnek be az ázsiaiak.
2011. ápr. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
A 3. és a 4. *-* :)
2011. ápr. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
nekem mindegyik nagyon tetszik, de kíváncsi voltam a ti véleményetekre... :) egyébként köszi szamóca, hogy nem valami mást írtál... :)
2011. ápr. 10. 17:14
 4/42 anonim ***** válasza:
Nekem sem jönnek be az ázsiaiak, de ha már így megkérdezted, szerintem a sorrend: 4, 3, 2, 1.:D
2011. ápr. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 szamóca. ***** válasza:
szamóca abszolút liberális és abszolút nem rasszista, ettől nem kell félned. nincs nekem velük semmi bajom, de szexuálisan taszítanak:D
2011. ápr. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
nekem sem jönnek be, meg leszámítva azt, hogy szerintem mind ugyanúgy néz ki csak a hajuk más, így az 1. és az utolsó tetszik a legjobban:P
2011. ápr. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
egyikse jön be:DD
2011. ápr. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
jaj de hülye vagyok... elfelejtettem hogy a nem ázsiaiak számára az ázsiaiak (hacsak nem naponta látnak ázsiait nagyobb számban vagy ilyesmi) nagyon hasonlónak (ugyanolyannak is lehet) látják.... de nem baj, aki másnak látja őket, az válaszolhat!!!
2011. ápr. 10. 17:21
 9/42 anonim ***** válasza:
Az utolsó és az utolsó előtte, uhhhh nagyon jók:D
2011. ápr. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
Szia :) nekem sem tetszenek igazán, inkább aranyosak,mint férfiasak...de ha választani kell, akkor az utolsó :)
2011. ápr. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!