Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ezt hogy mondjam a fodrásznak...

Ezt hogy mondjam a fodrásznak angolul?

Figyelt kérdés
Kb. 5 centit szeretnék mindenhol levágatni, két oldalt pedig géppel fölnyiratni a pajesznál. Majd kicsit megritkíttatni is mert túl sűrűn nő,
2011. ápr. 11. 00:21
 1/5 anonim ***** válasza:
minden nap felteszed ezt a kérdést? mér megválaszolták.
2011. ápr. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de kéne pár jobb válasz!
2011. ápr. 12. 23:45
 3/5 anonim ***** válasza:

elsó vagyok, értem én, de honnan tudod, hogy pl. amit most leírok, az jobb vagy sem? sebaj, majd valahogy eldöntöd. :) szóval:


I'd like you to cut off about 5 centimeters (2 inches -ha olyan területen vagy) everywhere and please use a hair trimmer on both sides at the sideburns. I'll need some thinning after that, because my hair is too thick.


(bár igazából nem kell megmagyarázni, hogy miért kell ritkítani, úgyis tudja, sőt ha ért hozzá, akkor magától is)

2011. ápr. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A 'hair trimmer' meg a 'thinning'ben biztos vagy? Amúgy tetszik
2011. ápr. 13. 01:31
 5/5 anonim ***** válasza:

akkor végülis tudod a választ, csak leteszteled, hogy ki tudja még? :)


a hair trimmerhez esetleg hozzá lehet tenni, hogy electric, de igazából felesleges. de mondhatod azt is, hogy hair clipper, biztos bármelyikből tudja, hogy mire gondolsz.

a thinning is jó (nem csak azt jelenti, hogy valakinek elvékonyodik a hajszála vagy kopaszodik), de ha akarod, mondhatod azt hogy texturizing.

2011. ápr. 13. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!