Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A rövid vagy a hosszú haj...

A rövid vagy a hosszú haj "szexibb" lányoknak?

Figyelt kérdés
A rövid vagy a hosszú haj jobb? (milyen rövid/hosszú) És milyen színű haj tetszik nektek, fekete, vörös, szőke, vagy barna?
2008. febr. 10. 21:36
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
elsősorban fiúk véleményét várom, de lányok gondolatai is érdekelnek:)
2008. febr. 10. 21:43
 2/21 anonim ***** válasza:
76%
Én részemről rövidre szavazok, de elismerem, hogy nem mindenkinek áll jól. Színbe fekete, vagy mindegy csak ne szőke.
2008. febr. 11. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%

Mindenkinek olyan hajat kell viselnie ami jól áll. Pl barátn´öm igen jól mutat a rövid hajjal, nekem a fejem olyan mint egy szopott gombóc röviddel, mivel sötét a szemöldököm és sötét a hajam is elég furi lenne ha sz´öke lennék. de a vörös barna jól áll. mindkinek más a feje így más haj is áll jól hozzá. ha egy fiu a rövid haju lányokat szereti igazából nem a haj számit hanem a fejforma, mert arra a fejre a lánynak jól áll a rövid haj. ha neked nem áll jól a rövid és levágatod attól mert egy pasinak a rövid tetszik rád sem fog nézni mert nem lesz meg az összhang a fejed meg a hajad között. de lehet hiába szereti ez a pasi a rövid hajuakat még is a te hosszu hajú fejeden akad meg a szeme mert azzal vagy csinos.

a szín meg a bör is a szemöldökszínt´öl függ. Ha nagyon fehér a b´öröd akkor egy fekete haj igen hülyén fog állni olyan halott szined lesz t´öle, de egy világos barna szöke világos vörös jól állhat.

2008. febr. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
97%
Mindenkinek olyan haja legyen amien tetszik.
2008. febr. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

:)köszi a válaszokat!

2. és 3. válaszoló: nem azért kérdeztem, mert feltétlenül rövidre akarom vágatni a sajátomat, vagy megnöveszteni, hanem, hogy ÁTLAGOSAN a rövidebb vagy hosszabb hajú lányok vonzóbbak fiúknak... és eszem ágában sincs festeni a hajam, csak kíváncsi voltam, hogy mi tetszik leginkább!

egyébként a fekete haj+világos bőrhöz annyit szeretnék hozzátenni, hogy nekem is fekete hajam van (illetve nagyon sötét barna, és természetes) és világos bőröm, és sokmindenkinek ez tetszik:) nem mondták rám soha h úgy nézek ki mint egy halott:) persze vannak nálam is világosabb bőrüek, eredetileg pl vörös v szőke hajjal, lehet, hogy nekik furán állna a festetett fekete/s.barna...

a fiúk "ideálja" érdekel:)

várom továbbra is a válaszokat:) köszi 1. hozzászóló!

2008. febr. 11. 19:30
 6/21 anonim ***** válasza:
25%

Arra senki sem figyel igazán, viszont a fan szőrzetre igen. Én a meglévőre szavazok, szerintem a kopasz p... nem "szexi".

"Szexi" még a dús kebel(nagy duda) is...

2008. febr. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
32%

Ja, főleg amikor megadja magát a gravitációnak. :-)

Bár ez nagyon off, de szerintem nem jó megkülönböztetés, hogy nagy duda- kis cici. Van szép mell ,meg nemszép -mindenféle méretben, és kész.

Az, hogy a p.naszőrben mi a szexi, el nem tudom képzelni. Ez kb. olyan, mintha valaki a szőrös lábra gerjedne. (persze van ilyen, de hát olyan is, ami sokkal durvább. Szerintem a p.naszőr a perverzió kezdeti szintje :-))

2008. febr. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
37%

Miért nem figyel senki a hajra? Hozzá tartozik az összképhez, ami alapján felfigyelsz valakire. Vagy neked mindegy milyen a haja, lényeg, hogy nagy duda, megy szőrös pina?

Wc-s nénik reszkessetek !

:-))

2008. febr. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
68%

Tetszik, hogy a hajtól egyből a szőrös p*náig jutottatok el! :-D

A pasim szerint a hosszú haj a csajos, így neki ez jön be, kiegyeztünk egy félhosszúban ;-D. És a kopasz p*na. A hajam színe teljesen mindegy, mert valamennyi jól mutat, de jelenleg természetesen világosbarna :)


Neki így vagyok jó a szőrzetemet tekintve.

2008. márc. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
33%
Hogy jön a szőrös láb a pinaszőrhöz? Mint Makó Jeruzsálemhez. A haj is szőrzet, miért nem nyíratkozol kopaszra? A seggelukad, meg a szád ne legyen szőrös!
2008. márc. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!