Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen szinű, hosszú, stílusú...

Milyen szinű, hosszú, stílusú a hajad?

Figyelt kérdés
Egyenes, göndör,, természetes, festett, hosszú, rövid.
2009. márc. 2. 12:30
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Egyenes, vállig érő, tépett, fövenyszőkére festett, sötétbarna melírral.
2009. márc. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
DErékig érő rugógöndör. Barna. Évekig voltam fekete, utána rakattam bele én marhabarom szőkésvörös melírt, az szerencsésen visszatörte hátam közepéig. Hál istennek visszanőtt, soha többé nem közelítek hozzá sem festékkel, se hajszárítóval se vasalóval. Sose válnék meg tőle:))
2009. márc. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
95%

úristen, hány ilyen kérdés lesz még ...?

még mindig lapockáig érő festett kékesfekete, tépett, hangulatom szerint egyenes/hullámos/göndör. alapból valami egész fura formája van, hol hullámos, hol göndörödik, hol egyenes, olyan brrr... legtöbbször vasalom, most is egyenes.

2009. márc. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én a mostani hozzászolók válaszaira vagyok kíváncsi, és nem a régiekre. Engem most érint a téma. Nekem derékig érő nagyon sok sötét barna egyenes hajam van. Most szeretnék rajta változtatni.
2009. márc. 2. 13:02
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
hosszú,göndör,(eredeti)vörös
2009. márc. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
oké, csak azért mondtam, mert tegnap vagy tegnap előtt volt hasonló kérdés. :) szerintem ne sokat vágass belőle, én spec örülnék ha derékig érne. de perze ez a te dolgod, nem szólhatok bele. :)
2009. márc. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

Középhosszú, eredetileg sötét barna, most egy kicsit világosabb barnára festett.

Ha magától szárad meg, akkor hullámos, ha kifésülöm sehogy nem áll, ha kihúzom egyenesre, akkor egyenes.

2009. márc. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Középhosszú, egyenes (eredetileg, de néha sütöm), festett fekete-vörös.
2009. márc. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
popsiig érő, hullámos fekete hajam van. =)
2009. márc. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

Kb. hátközépig érő, barna színű, tépett, + oldalfrufrum is van : )


Nani

2009. márc. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!