Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok, és körülbelül...

13 éves vagyok, és körülbelül 1 hónapja elkezdtem dohányozni, semmi mellem nincsen még, az összes családtagjaomnak nagy melle van. Attól hogy dohányzom megfog állni a növésbe? és egyáltalán, ha letenném a cigarettát mitől tudni minél gyorsabban nőni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 13. 16:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán minek szoktál rá,pláne 13 évesen,hihetetlen...még gyerek vagy...most tedd le amíg nem vagy teljesen függő,utána nagyon nehéz...
2011. ápr. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Hogy a kérdésedre válaszoljak: igen, a fejlődő szervezetben kárt tesz.

13 évesen meg főleg ne dohányozz! Tudom, hogy menőnek tartod, 15-16 évesen én is így gondoltam, de kinevetnek az utcán, hidd el! Büdös, ráadásul undorító is. :S Van ismerősöm aki 12 éves kora óta (már 10 éve) cigizik és nagyon undorítóan néz ki. Megfogta az ujját a száját a fogát a nikotin, egyszerűen lehetetlen megmaradni mellette, annyira büdös. És igen... nagyon gáz. Huszonéves fejjel gondolva.

2011. ápr. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Apropó... szüleid mit gondolnak erről? Hol vannak ilyenkor?
2011. ápr. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Egyébként az én családomban is nagy mellű nők vannak, nekem még sem lett az. Hidd el, majd megnőnek. 13 évesen, sőt 14 évesen melltartóm sem volt. Igaz, hogy azóta változott a világ. Nem kell elkeseredni meg siettetni.
2011. ápr. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
a Szüleim nem tudják!
2011. ápr. 13. 17:42
 6/16 anonim ***** válasza:
A dohányzás befolyásolja a fejlődésedet, de nem biztos, hogy amiatt kicsi a melled, de jobb ha leszoksz, mert nem egészséges, pláne 13 évesen.
2011. ápr. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Igen, meg fog, de nem csak a melled, hanem a magasságod is, sőt ha a kérdésből indulunk ki még, az agyi kapacitásod már is elkezdett össze zsugorodni. De az a lényeg vagány vagy a többi kis hug yos pics a mellett + nem közösítenek ki a péntek esti dizsiben.
2011. ápr. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Káros a fiatal szervezed fejlődésére, a melledre is hathat.

Nem tudod befolyásolni a növekedését maximum hizással... de hát azt sem te válogatod meg, hogy hova menjenek fel a kilók.


És tudom , hogy a kioktatásomra nem vagy kiváncsi DE hidd el, hogy mi akik egy kicsit idősebbek vagyunk... Titeket kinevetünk és próbálunk jobb belátásra birni mert nekünk már vannak olyan ismerőseink sajnos akiken látjuk a cigaretta hatásait =( . A szüleitekkel meg nagyon elbeszélgetnénk.

2011. ápr. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Egy idióta vagy. 15 éves vagyok, az összes barátom cigizik, nem vagyok kitaszítva attól, hogy én még ki sem próbáltam(nem is fogom). Ha meg nincs ennyi akaraterőd, rácsesztél, mert hatással lehet a melleid növekedésére is.
2011. ápr. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem csak hogy a melled, de a magasságod sem nagyon fog nőni. Van egy ismerősöm, igaz, ő fiú, de kb. 7. óta cigizik. A gyerek most 16 és fél éves, és alig magasabb nálam, ami elég nagy művészet az én 155 centimhez.
2011. ápr. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!