Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Testszőrzet. Neked mi a...

Testszőrzet. Neked mi a véleményed róla?

Figyelt kérdés

A kérdés elsősorban hölgy olvasókhoz szólna. Arra lennék kíváncsi,hogy nektek mi a véleményetek arról,hogy egy férfin mi áll jól? Szinte teljesen csupasz,szőrös?

Vonatkoztassunk el az intim területektől,tehát a kérdést a lábakra,kezekre,felsőtestre (beleértve a has,mellkas,kezek,vállak,hát) értem.

Az utóbbi 1-2 évben elég sok megjegyzést kaptam. Vegyesen. 18 éves vagyok és valóban,a lábamon,mellkasomon,hasamon eléggé elkezdtem szőrösödni. Vannak lányok,akik azt mondják.."Fúúj b+" és vannak olyanok,akik azt mondják,hogy "Legalább nem vagy kopasz csiga..ez férfias". Ezért lennék a ti véleményetekre is kíváncsi,hogy ti mit gondoltok erről? Bennetek milyen hatást kelt egy olyan férfi,aki baromira szőrös a lábán,alkarján,hasán,mellkasán?


Én személy szerint nem érzem magam rosszul emiatt,én is azt mondom,hogy férfias. Bár ha már a vállamon,hátamon is 5 centis szőrök lennének,akkor azért már elgondolkoznék egy gyantázáson.


2011. ápr. 14. 20:13
 1/10 anonim válasza:
Én 30 vagyok, a mai álláspontom az, hogy nincs is jobb egy izmos szőrös férfimellkast simogatni:) de amikor 16 voltam, hát én is inkább a csupaszabb fiúkat részesítettem előnyben. Aztán ahogy egyre több fiúval találkoztam, szőrösebbekkel is, rájöttem, hogy hmmm de fincsi az aki nem csiga! Egy szó mint száz, szőrre fel pasik!!!
2011. ápr. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekem csak egy dolog van amire azt mondom h ha lehet ne,a hát ne legyen szőrös a többi nem érdekel.
2011. ápr. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mellkas,Láb stb...ezeket kimondottan szeretem ha szőrös,olyan férfias:p

Intim részt inkább csupaszon szeretem és a hónaljat is:D

2011. ápr. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nők és férfiak is úgy jók,ahogyan a természet megalkotta őket,szőrösen.
2011. ápr. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hát, mellkas, has ne legyen szőrös, én nem szeretem... 17L
2011. ápr. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Utolsó: Rendben,hogy ezek a részek ne legyenek szőrösek. De ha pl. a láb meg a kar szőrös,más nem,az nem néz ki kicsit bután?


Amúgy a hónalj borotválása meg szerintem alap. Legalábbis nálam. Egyszerűen tisztábbnak érzem magam tőle.

2011. ápr. 14. 20:40
 7/10 anonim ***** válasza:

jaaaaj, én imádom simogatni a barátom mellszőrét :D fürdés után olyan kis puha finom selymes.

a karja is szőrös, a lába is. persze nem olyan elfajzott mértékben.

a hátszőr nagyon gáz, a gigaszőr is :D barátnőmmel mindig aszalunk, ha meglátunk egy fickót a buszon, akinek kilóg a póló gallérja fölött a prém :D


egyébként inkább szőrös legyen a pasi, mint babapopsitestű. :D


ami már komoly: barátomnak van egy haverja, aki olyan szinten szőrös, hogy az ember azt hinné, hogy a majomházból szabadult...

2011. ápr. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nem jön be. Tudom, hogy nem tehet róla az a pasi, de undorodom tőle. Mármint oké, szőrös a keze meg a lába, intim, hónalj legyen szőrtelenítve. Én nem akarok a mellkasszőrben fuldokolni, ha hozzábújok... Megéri legyantáztatni, legalább egy idő után megritkul és akkor nem lesz olyan gáz...
2011. ápr. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2011. ápr. 15. 17:44
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezt a választ te írtad.


A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 20:24 vagyok

szerintem nem néz ki hülyén hogy a háta/hasa/mellkasa nem szőrös a többihez képest :D

2011. ápr. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!