Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nemsokára középiskolás leszek...

Orsika961121 kérdése:

Nemsokára középiskolás leszek de ált. Iskolában sokat csúfoltak h sovány vagyok. A hízókúra nem segített. Miért nem tudom elfogadni magam? Régen nem érdekelt de egyre jobban elhitették velem h ronda vagyok. Nem tudom mit tegyek.

Figyelt kérdés
Félek h középiskolában is csúfolni fognak.
2011. ápr. 15. 12:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Kétlem hogy a soványságod miatt csúfolnának majd, hidd el, inkább irigykedni fognak rád.
2011. ápr. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Sz@rd le azt aki csúfol emiatt téged, még mindig jobb mintha túlsúlyos lennél. Fogadd el magad úgy ahogy vagy, inkább menj el sportolni valamit.

Ha meg irigykednek akkor azzal nem érdemes foglalkozni hidd el nem éri m eg a sok idegeskedés. Egyébként biztos lesz legalább pár olyan ember, akikkel tuti jóban leszel.

2011. ápr. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szia! Ne legyél elkeseredve! Nem vagy egyedül! Amikor én is középiskolás lettem (7éve), nagyon vékony voltam. Mindenki anorexiásnak csúfolt, főleg a ducibb lányok. De ez csak féltékenykedés. Bárhogy akartam hízni, nem tudtam. Orvosnál is voltam kivizsgálásokon, semmi bajom nem volt. Ahogy az évek múltak, most már 20 fölött örülnék, ha megint olyan jó vékony lennék. Ne bánkódj! Ha bántanak, az csak irigységből van. Fogadd el magad olyannak, amilyen vagy. Biztos van valami rajtad amit szeretsz, hangsúlyozd ki azt. Legyél magabiztos és mosolyogj sokat!
2011. ápr. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Próbálj meg te is változni: legyen önbizalmad!

Tudom, hogy ez nehéz, mikor csúfolnak, de ne velük törődj!

Neked is rengeteg értékes és érdekes, külső- és belső jó tulajdonságod van, ebből az alkatod csak az egyik. :)


Még egy-két év (ki tudja, talán már a középiskola első osztályában is :D) és nagyon sokan fognak irigyelni, hogy neked ilyen az alakod, nem kell folyton koplalnod a vékonyságért.

Lehet, hogy már most is inkább ez áll a gúnyolódások mögött, ahogy más is írta. :)

2011. ápr. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Örülj neki h vékony vagy basszus
2011. ápr. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

egyél sok mindent olyanokat amik hízlalnak és izmosodj:)

én is jövőre leszek középsulis, és félek, hogy engem sem tartanak majd "nagyszámnak", mert kicsit az alakommal vagyok bizonytalan, ezért alakformáló tornákat csinálok, de ne aggódj:) csak izmosodj, és egyél olyat ami hízlal(sajtok, tészták stb)

2011. ápr. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
nővérem is nagyon sovány volt 10-en évesen, de most 28 évesen örül neki, mert most sokkal jobb alakja van, mint annak, aki már akkor is egy kicsit duci volt.
2011. ápr. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 flora08 ***** válasza:
Nem vagy egyedül:) Én is mindig vékony voltam (nem anorexiás!) és mindig azt mondták "örülj neki". Szerintem kezdj el sportolni valamit, hogy izmosodj (aerobic) vagy amit szeretsz. A mozgástól az étvágyad is javulhat:)Ne foglalkozz azokkal, akik csúfolnak, valószínú, hogy féltékenyek.
2011. ápr. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
én is vékony vagyok. 14 éves és 38kg nekem is sokszor szokták mondani, hogy mennyire vékony vagyok de hát ha nem tudnak olyanak elfogadni amilyen vagyok akkor elmehetnek a ... oda
2011. ápr. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm válaszaitokat! mostantól odase figyelek rájuk.:)
2011. ápr. 16. 10:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!