Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 17 évesen lehet intim piercingem?

17 évesen lehet intim piercingem?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és nagyon szeretnék 1-1 piercinget a puncim feletti részre és a külső szeméremajakba.

Azt szeretném tudni hogy ha elmegyek egy szalonba akkor kérnek tőlem személyit vagy szükség van szülői engedélyre?


2011. ápr. 16. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
fogalmam sincs. De a legjobb lenne ha nem csináltatnál oda! :/
2011. ápr. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem semmiképp se csináltass, főleg oda ne! De ha ennyire akarsz... Amúgy a normális (has-, orr-) PC-hez kell szülői engedély, ha 18 alatt vagy. De ha elmúltál már 18, vígan megcsinálhatod anyuci és apuci tudta nélkül. Intim PC-nél nem tudom hogy van ez. De szerintem oda is kell 18 alatt a szülői engedély.


15/L

2011. ápr. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell szülői engedély. Én 16 évesen csináltattam köldök piercinget és simán megcsinálták illetve utána én is akartam intimet azt is megcsinálták volna, csak végül utána úgy döntöttem, hogy egy kisebb tetkót csináltatok oda. :D 24/L
2011. ápr. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem tudom mennyire aktuális, de jól gondold meg. Ha jó helyen csináltatod, akkor kérnek, és ott csináltasd, intim pc-t főleg!!! Mikor az én pc-met csinálták (ajak) pont bent volt egy csaj, akinek az intim pc-je a kiszakadás szélén állt, szóval jól gondold meg. :S
2011. ápr. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!