Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Jól nézne ki? Nem veszélyes?

Jól nézne ki? Nem veszélyes?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne,hogy már egy ideje szeretnék egy tetoválást az oldalamra, anyum már bele egyezett,de még apát puhítgatni kell.Van pár közeli ismerősömnek nagyobb tetoválása pl az egyik lánynak a derekán.

Ő azt mondta,hogy neki megérte.

De 16 éves vagyok és nem tudom,hogy ez így gáz-e, vagy is megérné?

Tudom,hogy ezt le nem tudnám szedetni sérülés nélkül legalább is,de nem bánnám meg még 90 éves koromra se.:D


2011. ápr. 17. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Hogy érted azt, hogy megérné-e? Szemly szerint nekem egyáltalán nem tetszik, sőt.


17/F

2011. ápr. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem két évet még kibírsz.Nyúlni fog a bőröd,aztán majd nézhetsz,hogy milyen ronda.És most nem bántásként mondtam :) én már 2 éve akarok tetoválást,de ki fogom bírni azt a néhány évet még :)
2011. ápr. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát úgy érettem,hogy megérné-e ennyi idősen megcsináltatni, vagy várjak-e még rá egy kis időt.

De erre már látom választ is kaptam:)

Mondjuk van akinek bejön a tetoválás,van akinek meg más jön be helyette..Én pedig az első kategóriába tartozom.:D

Minden esetre köszönöm a válaszaitokat.:)

2011. ápr. 17. 20:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Várj vele. Egy, mert tényleg torzulna, kettő, mert még két év alatt is sokat változhat az ízlésed, és aminek most még jelentőséget tulajdonítasz, később már lehet nem. Meg amíg anyuci-apuci beleegyezésén múlik valami, addig szerintem mindenképp korai. :P :D
2011. ápr. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nem jövök már az unalmas dumával h nyúlik a bőröd meg megbánod 2év múlva, elhiszed h úgy fog fájni h te már még 1x nem fogsz vele lézeres kezelésre menni?

Mert h sérülés nélkül te leszedeted annak kicsi esélye van foltokban megfog maradni itt ott a festék mert az időn múlik minden


Sztem derékra ráérsz 20éves korod után, ahhoz h te most derékra varrathas olyan alak kell ami nem hajlamos 1-2éven belül olyan hízásra ami deformálná a mintát.

2011. ápr. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a véleményeteket.Mindenképp szemügy előtt tartom a dolgokat:)

Amúgy csak ez az egy dolog múlna a szüleimen,mert ők nem nagyon hívei az úgymond maradandó testi "torzításnak".

Meg apáról eltudnám képzelni,hogy még meg se csináltattam,de ahogy rájönne egyből leszedetni vitetne:DEzért kell a beleegyezése.Ha mostanába beleegyezik,onnantól rajtam múlik,hogy mennyi időt várok,hogy megcsináltassam.:D

2011. ápr. 18. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!