Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehet Oriflame tanácsad...

Hogyan lehet Oriflame tanácsadóként pénzt keresni? És hogyan tüntetem fel ezt a keresetet az adóbevallásban?

Figyelt kérdés

Meg milyen igazolásokat kell hozzá csatolni stb.


Úgy is lehet keresni, hogy tanácsadói áron veszek valamit és eladom katalógus áron, de azt hogy vallom be, mivel igazolom?


2011. ápr. 18. 10:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha van sok jópénzű ügyfeled,akkor van esélyed keresni,de másképpen nem. Azonfelül be kell szervezned még néhány üzletkötőt,hogy az ő eladásaik után is kapj jutalékot.
2011. ápr. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam. Egy őrült pillanatomban beléptem, de a tanácsadó hölgy, aki beléptetett, nem világosított fel semmiről, csak azt hajtogatta, hogy most már magamnak tudok rendelni, nem vagyok senkihez láncolva és nem kötelező minden katalógusból vásárolni. Na mindegy, akkor keresek magamnak egy tanácsadónőt, akitől rendelhetek. :)
2011. ápr. 18. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!