Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van egy par szeplom. Nagyon...

Van egy par szeplom. Nagyon keves. Bar nekem ezis tul sok. Mivel tudnam oket eltuntetni? Vagy talan meg halvanyabba tenni? Olyan otleteket kerek amik hasznalnak vagy amik talan jok lehetnek. Kerlek szepen segitesetek. Nagyon fontoss lenne szamomra.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 18. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem használj színezett hidratálót , vagy egy kis arckrémet keverj össze alapozóval.Egyépként ha csak kevés az kifejezetten szexis , én a helyedben biztosan nem akarnék megszabadulni tőle.
2011. ápr. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
pedig szerintem a szeplők egyeseknek annyira jól állnak. hát nem tudom... esetleg alapozóval lehet eltüntetni.
2011. ápr. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van rá többféle krém is: Az Avonnak van éjszakai arckréma, illetve nappali széruma is (kb 5000 Ft). Az Ephelis zselé is hat rá, újra piacra dobták (2500 FT). A legolcsóbb az, ha citromlével naponta áttörlöd, illetve veszel nappali krémet, ami erős fényvédelemmel van ellátva, és már kora tavasszal alkalmazod. Nekem ez utóbbi jött be legjobban. A dm-ben lehet kapni Sun Dance pigmentfoltokra való napvédő krémet(1500 Ft). Narancssága dobozban árulják, 30 és 50 faktorosat érdemes venni, és mindennap alkalmazni. ezt kenheted az arcodra, a kézfejedre és a dekoltázsodra. A Nivea is gyárt hasonlót, de az 3500 Ft...
2011. ápr. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én erre kövirózsa krémet használok,gyógyszertárban vettem.
2011. ápr. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hasznalok alapozot es tenleg eltunteti de nem hasznalhatok mindig..mert azis elegge eszreveheto..kiprobaltam a citromlevet halvanyitott de nagyon csipte a borom..
2011. ápr. 19. 18:07
 6/6 A kérdező kommentje:
es hasznal a kovirozsakrem??
2011. ápr. 19. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!