Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tegnap életemben elősször...

Tegnap életemben elősször borotválkoztam (lábamat) anya is tudja és ma meg a nemiszervemnél lévő szőrzetemet levágtam ollóval úgy nagyából éés kiáll a bugyimból a szőr most mittegyek? Leborotválni nem akarom:S nagy hülyeséget csináltam? :O

Figyelt kérdés
2011. ápr. 20. 16:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az elején én is kipróbáltam, ugyanígy jártam. Inkbb borotváld le, azt szevasz.
2011. ápr. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de anya meg azt mondja hogy érdemesebb leborotválni nyáron meg mittomén:Smost meg szúr:S
2011. ápr. 20. 16:04
 3/12 anonim ***** válasza:
1-2 nap és nem fog szúrni...
2011. ápr. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Attól hogy most leborotválod még nyáron is leborotválhatod :P
2011. ápr. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
hát remélem is:)köszi:)
2011. ápr. 20. 16:10
 6/12 A kérdező kommentje:
de hát akkor őő izé vastagabb lesz vagy mi:S
2011. ápr. 20. 16:11
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha ügyes vagy,már most rászoksz a gyantára...

Én magamnak gyantázom otthon,van gyantamelegítőm,meg 200 Ft os patron.Tök jó,de előbb tanuld el a kozmetikustól hogyan kell.

Aztán kiritkul a szőrzet és nem lesz az a szúrós érzés hetekig.

2011. ápr. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja, 1-2 nap is nem áll majd ki. Én be szoktam kenni puhítós cuccokkal, úgy nem szúr annyira :D
2011. ápr. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
hááát ez nem hinném hogy menni fog mivel 13!!! éves vagyok:S anyám biztos nem örülne vagy nem tom:S amúgy ha most leborotvállnám akkor simán rákenhetem az ilyen veet kenőcsöt?meg akkor hány nap múlva borotválljam megint?
2011. ápr. 20. 16:17
 10/12 anonim ***** válasza:
De az a baj, hogy ha leborotválod, akkor az is szúrni fog megint, ha kinő. Ez csak akkor megoldás, ha ezután mindig borotválod. Ha ezt még nem akarod, akkor várj pár napig, hogy nőjön. A veet kenőcs, az a szőrtelenítő krém? Lehet, hogy irritálja majd a bőröd, az egy eléggé lúgos cucc (összetevői között KOH).
2011. ápr. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!