Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A változókor megjött a derekam...

A változókor megjött a derekam eltünt. Súlyom + 6 kg a derékbőség + 12 cm. Lehet-e még vékonyabb a derekam?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 21. 07:50
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

LEhet, nekem is ez volt a gondom, csak nekem nem 6 kg plussz lett, hanem 12 és a derékböségem 20 cm-rel lett több.

Most fél éve rájötte, hogy ez igy sehogy sem tetszik, azóta figyelek a kajára. Ez az oldal szerint

[link]

kiszámolt kalóriákat eszem, figyelve az összetételre is, de semmilyen ételt nem tiltottam le, csak a mennyiséget csökkentettem abból, ami nem elönyös. Ezen kivül elkezdtem sportolni, kétnaponta erösitek (otthon), emelett naponta 1 órát gyorsan sétálok meg néha - hetente egy-kétszer - a Rubin Réka van 5 perced videokat csinálom.


Az eredmény: -8 kg, deréböségben -15 cm, ezen kivül általában is feszesebb lettem, könnyebben mozgok, és sokkal jobban értem magam a börömben.

De természetesen ehhez idö és kitartás kell, ha komolyan gondolod, akkor te sokkal könnyebben elérheted a korábbi állapotot.


Sok sikert!

2011. ápr. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!