Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kifekhetek ilyenkor napozni?...

Kifekhetek ilyenkor napozni? Vagy még nincs elég jó idő hozzá?

Figyelt kérdés
A nap még süt, de mégiscsak április van + délután 4 óra..Szerintetek? Van értelme kint feküdni, vagy úgysem fog meg a nap? Van naptejem, 50 faktoros.
2011. ápr. 21. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan kifekhetsz, van ereje a napnak. Nem kell ahhoz 35 foknak lenni, hogy napozni lehessen.
2011. ápr. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos,hogy megfog a nap,már ilyenkor is nagyon erős. Szerintem ne legyél kint túl sokáig.
2011. ápr. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
50 faktoros naptejjel meg ilyen nappal nem fogsz barnulni szerintem :)de egy próbát megér
2011. ápr. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan feküdj ki a napra, elég melegen süt már és biztos megfog valamennyire a nap:)

Egy kedves ismerősöm mondta, hogy kint voltak az udvaron a gyerekekkel és topánka volt rajta, s ott maradt a lábán a topánka nyoma, szóval már megfogta egy kicsit a nap:)

15/L

2011. ápr. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem uzsgyi ki..

Engem már két héttel ezelőtt lefogott a nap és akkor sem volt 30fok. 17L

2011. ápr. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%

Fogsz barnulni tőle, de ne egyszerre akarj csoki lenni.


Fokozatosan szoktasd hozzá a bőröd, különben könnyen felégsz, lehámlik és akkor semmit sem ér az egész. De most is érvényes az, hogy a déli és kora délutáni napot kerülni kell.

Naptejjel meg nem fogsz barnulni. Inkább napozás után tusolj le és használj könnyű állagú hidratáló testápolót.

2011. ápr. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

miaz hogy nem fog lebarnulni? és 1,5 órát voltam a napon és olyan piros lettem, hogy csak na :/ be kellett volna kenni magam :/

Én is kicsit ótzkodtam tőle, hogy mégis csak április van, mondom kimegyek kicsit a lábaim napoztatni :D azt levettem a felsőmet mert olyan melegem volt, aztán már csak bugyiba meg melltartóba napoztam :D

2011. ápr. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
17.02: nekem szerencsém van, mert délután teljes erővel besüt a nap a szobába, és nem kell magamon tartanom semmit :)
2011. ápr. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nyugodtan kifeküdhetsz, én épp tegnap láttam a tisza-parton egy lányt feküdve a strandon. :DD

De szerintem ne 50 faktorosat, hanem max 15öset használj, ha tényleg leakarsz barnulni. :)

2011. ápr. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

17:02,

ha pirosra sütteted magad, attól nem barnaságot szerzel, hanem melanómát, vagy bőrrákot és jó ráncos lesz a bőröd.


De végülis kinek mi jön be, nem?

2011. ápr. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!