Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tisztítsam ki itthon...

Hogyan tisztítsam ki itthon az arcom?

Figyelt kérdés

Sajnos most nincs pénzem kozmetikushoz menni,ezért arra gondoltam hogy itthon tisztítom ki az arcom,mert már nagyon rég voltam,szeptemberben utoljára,és már nagyon "koszos" a bőröm,el vannak tőmödve a pórusok.Az orrom nagyon mitesszeres,szoktam 2 heti 1x gőzölni,aztán megpróbálom kinyomkodni őket,de nem nagyon megy.És akkor még az arcomról 2 oldalt nem is beszéltem.Ott is mitesszeres,de ott mintha érzékenyebb lenne a bőr,ezért nem merem nagyon nyomni.Egy alapos gőzölés után,zsepivel,meg tűvel neki álljak?

Pattanásaim nincsenek(le is kopogom)

17/L


2011. ápr. 23. 10:04
 1/1 Darcy01 ***** válasza:

Próbáld utánozni azt, amit a kozmetikus szokott csinálni.

Gőzöld meg az arcodat és nyomkodd ki a miteszereket, használj hozzá zsebkendőt, úgy sokkal könnyebb. Hát fáj egy kicsit valóban, de muszáj őket kiszedni. Oldalt, ahol nem látod magadnak kinyomkodni, kérj meg valakit, hogy segítsen(anyukádat, tesódat, barátnődet). Tűt is használhatsz, ha máshogy nem jön ki.

2011. ápr. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!