Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tüntessem el a narancsb...

Hogyan tüntessem el a narancsbőrömet?

Figyelt kérdés

Az egész fenekem és a combom is tiszta narancsbőr,és nagyon csúnya,és ha fekszek,ha állok is látszik.El akarom tüntetni nyárra,június elejére mindenképp.Kb.1 hete kezdtem el "életmódot" váltani,már nem eszek cukros,zsíros,lisztes dolgokat,előtte se ettem olyan sokat,de mostmár kevesebbet.Sok vizet,citromos vizet iszom,el járok futni is.Mit tehetnék még?Sajnos feleslegem is van,olyan 7-8 kg.Milyen krémet ajánlotok ami hatásos,de nem kerül egy vagyonba?vagy vmilyen házi praktika?:)

17/L


2011. ápr. 24. 09:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát igen, ez két nap alatt sajnos nem fog elmúlni.

Minden az életmódnál kezdődik, amit még tehetsz, hogy masszírozó kefével dörzsölgeted és állítólag a váltózuhany is jó (hideg víz, meleg víz).

Nekem egy fél tenyérni területen volt narancsbőröm és majdnem egy év volt amíg teljesen elmúlt.

2011. ápr. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ami nekem bevált:


minimum heti 3-4x 30-40 perc futás + Dr. Kelen Fitness Figure 2 in 1 krém (Rossmannban kapható) + sok víz

2011. ápr. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!