Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kinél, mennyiért? Lebénulhatok...

Kinél, mennyiért? Lebénulhatok miatta?

Figyelt kérdés
Fülpiercinget szeretnék, a belső "csücsökbe". Kinél lenne érdemes csináltatni Pesten? Mennyiből tudnám megúszni?
2011. ápr. 24. 14:08
 1/4 anonim válasza:
Szerintem ez nem jó ötlet :/ egy nem szép szerintem kettő ott már a hallójárat kezdődik és bármi bajod lehet ha elrontják ....:// de te tudod
2011. ápr. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hát én nem tudom... ha már olvastál ilyenről, vagy tudsz róla, hogy lehet belőle baj, akkor szerintem nem ér az egész annyit, hogy neked vmi bajod legyen...

egy pc-ért ekkorát kockáztatni...nem jó ötlet...

na és igen, kitudja hogy a fülnek ott már milyen pontjai vannak ( mert ugye nem egy megszokott helyre szeretnéd szúratni ) és lehet, hogy sehol sincs akkora gyakorlatuk ebben...

tudod, jobb félni, mint...

persze ahogyan akarod, de jól gondold meg:)

remélem segítettem:)

2011. ápr. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

valami ilyesmire gondoltam:

[link]

2011. ápr. 24. 19:57
 4/4 anonim ***** válasza:

www.invictus-tattoo.hu Márti teljesen megbízható és profi.

mellesleg amit te szeretnél, annak a neve az, hogy Tragus. kicsit fájdalmas, 2 napig nincs fülhallgató, de gyorsan gyógyul és egyáltalán nem veszélyes. (:

2011. ápr. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!