Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csinaljak? Bövebben alul

Mit csinaljak? Bövebben alul

Figyelt kérdés
Van egy csaj akinek volt pasija mostmár velem jár és azota arra a csajra szeretnék hasonlitani , de vlhogy nem megy ! Éshát kicsit unom hogy állandon nézem a profiljét képeit meg minden .. szoval totál kikészülök ettól :S és léccives ne irjatok megbánto kérrdést mert ezmár 2x fordult elö mit tegyek ??? Üdv egy lány aki 15/L
2011. ápr. 25. 16:12
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibáért : profilját* ettől * kérdést *
2011. ápr. 25. 16:14
 2/12 anonim ***** válasza:
Tudod, lehet, hogy azért van veled, mert te kellesz neki, nem egy excsajklón. Ne viselkedj így, ez nevetséges. Add önmagad, a pasid amint rájön, miben mesterkedsz, úgy fogsz repülni, hogy az űrben kötsz ki.
2011. ápr. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Miért akarsz rá hasonlítani?
2011. ápr. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Első válaszoló igazad van dobna a fenébe ... márt majdnem lebuktam egyszer :( de szerencsére nem ... fogalmam sincs mért csinálom eszt .. || 2. válaszoló lehet azért mert totál csunyának érzem magam és ö pedig igen széép :( de képet nem rakok fel mert akor azonnal elterjedne a hir és szégynenben maradok kinevetnének :(
2011. ápr. 25. 16:20
 5/12 anonim ***** válasza:

figyu,nekem nyugodtan küldhetsz kepet,nem adom tovabb,igerem,és amugyse hiszem,h ismerlek,mert külföldi vagyok:D

amúgy szerintem ne az exre akarj hasonlitani,hanem vmi sztár-stilust koppints le. nem mondom,h a ruhatarad valtoztasd,hanem mondjuk sminkben vagy frizu hordasban ez segithet. keress olyan sztart,akiére mondjuk a szemed, a hajad vagy a testalkatod hasonlit,és probald elesni tőle,h mitől szép:) és mondom,nyugodtan küldj képet,én esetleg megmondhatom,hogy mivel hangsulyozhatnad a szepseged,vagy mi az ami nem all jol:)

2011. ápr. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Aki másokat majmol, az mindig is hátul fog kullogni.

Amúgy jó buta lehetsz, ha ilyeneken gondolkozol, már bocs.

2011. ápr. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
háát draga en nem majmoltam :) csak olyan szep akarnak lenni mitn o :) ennyi :)
2011. ápr. 25. 19:29
 8/12 anonim ***** válasza:

Küldj már képet,most már kíváncsivá tettél.

/én sem vagyok magyarországi/

2011. ápr. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
te mmost lany vagy vagy fiu ? :)
2011. ápr. 25. 20:31
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem édes mindegy ? Amúgy lány.
2011. ápr. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!