Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ronda vagyok?...

Szerintetek ronda vagyok? Mert én annak érzem magam legszívesebben elásnám magam a szégyentől. Kép van.

Figyelt kérdés
[link]
2011. ápr. 25. 21:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

nem vagy az esetem.

20F

2011. ápr. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Hát, sapkában vagy, meg napszemüvegben... de szerintem így nem vagy ronda :)
2011. ápr. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem látszik belőled sok. Nem is tudom, hogy hol kezdjem...

Talán nem azzal van a baj, hogy csúnya vagy, hanem ez az öltözék, meg ez a beülés valahogy olyan LÚZERES!

Nem hallottalak még beszélni, meg nem tudom, hogy hogy próbálkozol a lányoknál, de pont az ilyen kinézetű pasik szokták elijeszteni a lányokat a hülye dumájukkal, meg az idióta erőszakos udvarlásukkal. Nem mondtam, hogy olyan, vagy, mert nem ismerlek, de ha ilyen vagy, akkor ne légy olyan rámenős. Akkor talán nagyobb sikered lesz.

2011. ápr. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
21:44-nek ne is legyek az eseted mert nem vagyok meleg fujj b+
2011. ápr. 25. 22:01
 5/24 anonim ***** válasza:
66%
Nem ronda, hanem gusztustalan.
2011. ápr. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Sajnos nem nagyon látszol a képen:) de szerintem nem vagy ronda! A stílusod annyira nem jön be, tényleg kicsit lúzeres, próbálkozz pár számmal kisebb ruhákkal:) Bár ha ebben érzed jól magad, akkor nincs értelme olyan ruhákat felvenned, amiben nem érzed jól magad. Mindenesetre szerintem egyáltalán nincs semmi szégyellnivaló rajtad, ne aggódj!

17/L

2011. ápr. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Adni kéne magadra ember. Gyúrás, szoli, normális ruhák... De azt a rossz sapkát meg a piaci napszemüveget mindenképp felejtsd el.
2011. ápr. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

eléggé tré ez a kép.

sapka, szemüveg.tényleg baromi sokat lehet látni belőled. tegyél fel eg yközeli egész arcos képet.akkor megmondom

am meg olyan hülye ez a beállás, mintha épp recskáztál volna

2011. ápr. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

gondolom valami vidéki tahó vagy

1-es. Leülhetsz

2011. ápr. 26. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Kb ilyen válaszokat vártam hiába magyar ember az már csak ilyen ha megdöglik a lovam nem azt kívánja hogy legyen másik hanem hogy dögöljön meg a szomszédé is.
2011. ápr. 26. 07:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!