Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyikünk néz ki a legjobban?...

Melyikünk néz ki a legjobban? (kép)

Figyelt kérdés
[link]
2011. ápr. 25. 21:59
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:

Bal szélső okádék,jobb szélső okádék középső kettő elmegy.

Jobbról a másodiknak kicsi cigó beütése van,szóval balról a 2. nálam a befutó.Ő egész jó :D

15F

2011. ápr. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
hű egyik se tetszik , bocs
2011. ápr. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:

Szerintem mindegyikőtök ugyan olyan csúnya! Nekem ez a véleményem, szépnek akartok tűnni de nem vagytok azok, egy picit sem, jobb ha tisztában vagytok vele!:S

Szóval a kérdés nincs jól feltéve, mert egyikőtök sem néz ki jól!

2011. ápr. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 A kérdező kommentje:
Egyikünk se cigó.
2011. ápr. 25. 22:05
 5/67 anonim ***** válasza:

Fogadást kötöttetek, hogy ki fog nyerni a gyakorikerdesek.hu-n? :PPP


Amúgy magamban én is eldöntöttem, hogy melyikőtök, de nehogy már ilyet kérjetek :)

2011. ápr. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
Ócska tömeglányok, vagyis ribancok...
2011. ápr. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Tanács: ne öltözzetek plázap*csának, és hagyjátok a fiókban a sminket.
2011. ápr. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:

Azt a pózolást!!!Valami hihetetlenül ronda...

Mind a négy lány úgy csúnya ahogy van..A két szélső a legcsúnyább.A középeső kettőnél akin világos gatya talán ő elmegy,de ha csak fizet...Ingyen egyik sem kellene..

22/F

2011. ápr. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
100%

ÚRISTEN :( a jobb szélőstől megijedtem :(

Nézzük csak: a bal szélső nagyon csúnya arcra, mintha kilapították volna szegényt.

A mellette lévő béna fejet vág, de alapjáraton átlagos.

A következő simán átlagos (neki még egész kedves arca van az undorító göncöket leszámítva)

A jobb oldali, hát, ő rémisztő.

Jó tanács: szerezzetek egy kis ízlést, mert a ruháitok nagyon ótvar kínai gagyi p!csások. És felejtsétek el a fogom-a-saját-seggem-és-puccsítok-a-mellem-meg-kitolom-akkora-jónő-vagyok pózokat, mert gáz. Tudom, hogy 14 évesen ez menő, de alkatilag egész csinos lány lehetne a középső kettőből normális ruhában, normális beállással.

2011. ápr. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
A bal szélső tényleg csúnya. A jobb szélsőnek érdekes a szeme-ő se szép szerintem. A legszebb balról a második.
2011. ápr. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!