Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Mi a véleményetek,...

Lányok! Mi a véleményetek, mit gondoltok olyan fiúról, akinek nem jönnek be a csupasz csajok, csak a természetes? Pl. Ez kiderülne az épp aktuális friss pasidról, vagy akivel még csak randizgatsz?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 10:14
 1/9 anonim ***** válasza:
nemtudom
2011. ápr. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
érdekes, de azért nem gondolok róla semmi különöset :)
2011. ápr. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól függ,hogy mi a csupasz,és mi a természetes neki.
2011. ápr. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát én még örülnék is neki hogy leglább nem várja el hogy mindig koppra szörtelen legyek :D Persze magamtól leszörteleníteném magan, mert az hogy én hogy érzem magam jól fontosabb lenne a barátom véleményénél, esetleg az hogy intimben nem teljesen hanem fazonra.

Szóval érdekesnek találnám, de örülnék neki.

2011. ápr. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én párom így is, úgy is szeret. Ha le vagyok szedve, úgy is tetszik neki, de ha nem, úgy is. Szerintem mindkettő normális. És a "természetes" pontosan mit takar? Mindenhol meghagyni szőrt, lábon is? Vagy csak az intim területen?
2011. ápr. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

és akkor mi van ha úgy szereti? kitör a 3. világháború? -.-' ez most olyan, hogy "mit gondoltok egy olyan fiúról, akinek nem jön be a vaníliafagyi, hanem a csokit szereti?" -.-'


egyébként nekem nem férne bele, de ez egyéni dolog, mert én pl nem tudom elviselni magamon a szőrt. de vannak lehet olyan lányok, akiknek meg ez tetszik. izlések és pofonok. :D

2011. ápr. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A természeteset csak intim részre gondoltam. A kérdést csak azért tettem fel, mert a környezetemben mindenkinek "cska a csupasz jön be", nekem meg nem. Kiváncsi vagyok másokra is.
2011. ápr. 26. 16:24
 8/9 anonim ***** válasza:

Így már érte:)

Én is úgy olvasom,hogy most a teljesen csupasz a nyerő mindkét nemnél,én rosszul lennék tőle,de a teljesen bozontot sem csípem,úgyhogy azért a fazont gyantázom,a férjemet meg ki is röhögném csupasz szerszámmal.

2011. ápr. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jó. Én sosem szedem le teljesen csupaszra, mert az nekem nem jön be, csak rövidre nyírom, szóval örülne nekem:D
2011. ápr. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!