Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » TINIK! Ti hogyan oldjátok meg...

TINIK! Ti hogyan oldjátok meg nyáron hogy ne látszódjon az izzadság folt a pólótokon?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 10:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ujjatlan pólóval :D
2011. ápr. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
dezodor..de sztem ez természetes..meg ha lenge ruhákat veszel fel,amiben szellőzöl,nem látszik meg. Gondolom nyáron nem hosszúujjúba leszel,meg nem is annyira pólóba.
2011. ápr. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
dezodor, ha meg izzadós vagy, akkor nem az ilyen alap dezodorokat használd, hanem ilyen orvosit.mondjuk én minden reggel használok dezodort, és olyan kört sosem izzadok, még 1 órás biciklinél is picipici folt van, pedig izzadok rendesen, ( a sportnál) de folt mgcsincs, inkább a nyakam, fejem vizes.
2011. ápr. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Meg kell találni a neked megfelelő dezodort.És ujjatlan felső.(:
2011. ápr. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
ez nekem is nagy probléma, pedig ha nem próbáltam ki 30 dezodort, akkor egyet sem...:S
2011. ápr. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Solutio Antisudorica.Gyógyszertárban lehet kapni, kb. 400 Ft, és tényleg használ.Az elején reggel és/vagy este kell használni, mosakodás után.Csak arra vigyázz, hogy a hónaljad teljesen száraz legyen, különben csíp egy kicsit.Egy idő után elég már csak heti egyszer használni.Nagyon jó, eddig minden ismerősöm aki próbálta meg volt elégedve vele(:
2011. ápr. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt már én is próbáltam, tényleg bevált, de azt nem szabad túl sűrűn használni én úgy tudom...
2011. ápr. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem is a solutio antisudorica váltbe.
2011. ápr. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, egy idő után tényleg nem szabad túl sűrűn használni, mert alumínium van benne, ez gátolja meg az izzadást.Viszont minél tovább használod, annál ritkábban kell kenni, nekem pl. már elég, ha havonta egyszer bekenem:)
2011. ápr. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!