Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha egy férfinek összenőtt és...

Ha egy férfinek összenőtt és bozontos a szemöldöke kiszedetheti?

Figyelt kérdés
Nem olyan vékonyra gondoltam mint a nők,csak olyan átlagos férfiasra.
2009. márc. 6. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Persze. Erre nem lehet mást írni.
2009. márc. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Van "szerencsém" épp ilyen szemöldökkel rendelkezni. Külföldön élek és itt kinevetik ha valakinek össze van nőve a szemöldöke tehát kiszedettem épp olyanra, ahogy írtad: a formája megmaradt, de az orrom feletti összenövést kiszedték. Eleinte furcsa volt számomra, de mostanra már zavar ha elkezdenek ismér kibújni a szálak.
2009. márc. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem igénytelenség összenőve hagyni,a többi részen nem kell kiszednie egy férfinak,de középen azért..ennyit szerintem mindneki adhat magára.
2009. márc. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Ki kell szedni!
2009. márc. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze :))


Ha bírod és ügyes vagy kiszedheted magadnak szemöldökcsipesszel otthon. [De érdemesebb egy jó kozmetikust felkeresni.]


Egyébként a hosszabb szálakat, ollóval lehet visszavágni, ha nagyon bozontos és hosszúak a szálak. De nem kell tövig levágni, csak egy kicsit a végéből, hogy rendesen álljon.


De ajánlott elmenni kozmetikushoz, ő gyantával 5 perc alatt megcsinálja és utána nem kell menni egy hónapig...


Ha kozmetikushoz mész és nem tudod, mennyire hozzáértő kérd, hogy mindig megnézhesd a tükörben egy-egy lépés után, nehogy a végén meglepetés érjen, érdemes közben is mindig ránézni.


Itt van egy kis ábra:

[link]


Tegyél egy pálcát az orrodhoz, vagy csak simán képzeld oda a vonalakat.

Az "A" vonal azt mutatja meg, hogy hol kell kezdődjön a szemöldök. A pálcikát közvetlenül az orr mellé kell illeszteni (mindhárom esetben), és a belső szemzugot kell, hogy átszelje -ahogy a képen is látható.

A "B" a szemöldök legmagasabb pontját jelöli, így kell megcsinálni az ívét. A vonal a szemben a pupilla (a fekete rész) közepén halad át.

A "C" azt mutatja hol kell a szemöldöknek végződnie.

(Igaz, hogy ez egy női szem, de a férfiaknál is ugyanígy van. Talán annyi, hogy ha pár mm-et kilóg oldalt, és nem pontosan ott kezdődik, ill. ér véget, akkor az nem gond.

De ez az irányadó.)


Férfiaknak szerintem legtöbbször az íves szemöldök áll jól. Tehát semmiképpen sem a kerekített változat.

Bár nem tudom milyen az arcod, mennyire karakteres.

Ilyesmire gondolok:

[link]

[Hirtelen nem találtam jobb képet.]


A vastagságán nem muszáj drasztikusan változtatni. Mellékesen: a kozmetikus gyantázni szokta a szemöldököt nem csak középen, de felül is. Vagy a szem külső részénél, ha szükséges.

Nem kell megijedni, csak kicsit szed le és nem lesz olyan, mint a nőknek. Ha ügyes kozmetikust találsz jól fog kinézni, és ha valaki rád néz nem az lesz az első gondolata, hogy gyantáztatva van a szemöldököd, hanem, hogy jól nézel ki úgy egészében :)


A továbbiakban pedig elég reggelente h a törölközővel végigsimítod, az orrodtól a füled irányába. Így nem lesz bozontos, hanem rendesen fog állni.

Ha mégsem akkor kicsit megvizezheted és végighúzod rajta az ujjad, ez fixálja valamennyire.

De ha nagyon muszáj lehet rá tenni egy nagyon kevés hajzselét, vagy waxot... de tényleg keveset.

Lehet kapni egyébként szemöldökápoló zselét, az teljesen színtelen. De gondolom nem akarsz ilyesmiket vásárolni, tehát elég ha vizes kézzel megigazítod.


Szemöldökszedés után érdemes lehet valami nyugtató krémmel bekenni az érintett területeket.

De gondolom a kozmetikus majd ellát tanácsokkal és ajánl valami terméket is.


Elnézést, hogy hosszasan válaszoltam, de nagyon ráérek :))

És már találkoztam olyan kozmetikusokkal, akik nem nagyon magyaráznak semmit... Remélem te olyat fogsz ki aki ért is hozzá. Nyugodtan kérdezd meg, hogy szokott-e ilyet csinálni.

Na, remélem minden rendben fog menni.


C.

2009. márc. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részletes választ,mindenképp kozmetikussal szeretném csináltatni,legalábbis először.
2009. márc. 6. 21:04
 7/8 A kérdező kommentje:
Voltam kozmetikusnál,megcsinálta és nagyon jó lett.
2009. ápr. 3. 21:37
 8/8 anonim válasza:

Egy ilyet mennyiért csinál meg egy kozmetikus?


Meg amúgy ilyen szemöldök eltávolító gyantacsíkkal, vagy akármi is a neve, ezzel nem jó?:D

2012. máj. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!