Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Festett vörös hajam van, az...

Festett vörös hajam van, az eredeti valahol a világosbarna és a sötétszőke határán van. Hogyan tudnám visszanyerni ezt a színt?

Figyelt kérdés
Leszívatni nem szeretném a hajam, mert félek, hogy tönkremegy. Arra gondoltam, hogy veszek a hajam eredeti színéhez hasonló festéket, és azzal kezdem el festeni. Szerintetek így meg lehet ezt oldani? Vagy tudnátok valamit ajánlani?
2011. ápr. 27. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
meg tudod úgy oldani, hogy veszel hasonlót, befested, és hagyod lenőni.
2011. ápr. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. :) És nem dobja le azt a festéket majd a hajam? Ettől félek inkább.. bár lehet, hogy egy próbát megérne.
2011. ápr. 27. 13:36
 3/5 anonim ***** válasza:
dehogynem. rettentően áttfog ütni a vörös akármilyen festéket veszel. én úgy lettem vörösből szőke, hogy hagytam pár hónapig kopni. aztán befestettem sötétbarnára mert a világosabb barnákon nagyon átütött. aztán festettem így barnára egy ideig aztán lett leszőkítve. de a vöröstől tényleg csak úgy lehet megszabadulni teljesen ha lenöveszted
2011. ápr. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van, akinek beválik, hogy egy ideig hamvasító samponnal mossa. Az leszed a vörösből annyit, hogy ne üssön át.
2011. ápr. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Ma megyek fodrászhoz, megkérdezem őt is inkább. (=
2011. ápr. 29. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!