Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Takarítónő luxus? Túlzás heti...

Takarítónő luxus? Túlzás heti háromszor két órára takarítónőt hívni, hat szobás házba ( +három gyerek)?

Figyelt kérdés
s amúgy nem megy annyira jól, de a kicsi 8 hónapos és sajnálom, hoyg folyton egyedül kell hagynom az ágyban, van járókában, hoyg ezt azt csináljak közben. ( gépezni akkor szoktam, amikor alszik, mivel porszívózni úgysem lehet és a vasalódeszka is nyikorog)
2009. márc. 6. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha megteheted akkor miért ne? Ki nem sz@rja le, hogy a többi mit gondol? Jó neked am.
2009. márc. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Szerintem nem luxus, de én mindent akkor csinálok amikor alszik a kismanóm. Poszívózni is akkor szoktam, és még egyszer sem ébredt fel.
2009. márc. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk kajára alig jut, szóval nekünk luxus lenne... már ha megengedhetnénk magunknak.


De neked szerintem nem. És ha megteheted miért ne? Örülj neki, hogy jut ilyesmire pénzetek. Nem luxus, ez egy szolgáltatás, amit igénybe lehet venni. Én is megtenném, ha lehetne.

És legalább a takarítónőnek is van munkája ;)

2009. márc. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hat nem mondom hogy luxus de azert irigyelhetnek.. 6 szobas lakas meg 3 gyerek.. jo nektek :)

amugy tenyleg ha emgteheted nyugodtam mert a kicsi nem szabad allergias legyen ezert surubben kell mosni porszivozni meg midnen... amugy meg tenyleg a kisanyukaknak alig van idejuk magugra szoval ha megteheted ennyi kijar neked is !!!

2009. márc. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a választ
2009. márc. 7. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!