Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van valami gyors megoldás...

Van valami gyors megoldás herpeszre?

Figyelt kérdés
Holnap ballagás és most kijött egy óriási herpeszem, eddig 2x ha volt életemben, tiszta ideg vagyok! Mit tehetnék? Körömvirág krém vagy valami jó lehet rá? Segítsetek!!!
2011. ápr. 29. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:

körömvirág krémet tegyél rá jó vastagon, éjszakára is.

vagy esetleg megpróbálhatod még a compeed-et is. nekem az is használt

2011. ápr. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

én nagyon herpeszes vok de nekem sosem volt rá jó egyik kence fice sem,ha nekem kijön a herpeszem vagy ha érzem h ki fog jönni mentolos fogkrémet kenek rá eskü az leszárítja,csak ha megszárad akkor lekell mosni és újra kenni :)

jó ballagást

2011. ápr. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

jégkockát rá

az segít :D

2011. ápr. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
írd be itt a keresőbe, hogy herpesz, sok ilyen téma van, van egy csomó válasz rájuk, mindenki leírja kinek mi vált be. De ha elszaladsz most már az ügyeletes gyógyszertárba, akkor én a sós borszeszt ajánlom, szárít, és összehúzza. 400 huf és sokáig elég.:)
2011. ápr. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Húúú. olvastam az itteni írásokat, de fülzsír meg ilyenek voltak. Azt én inkább kihagynám. :)


Most körömvirágos, este meglátom a jégkockát, már betettem a fagyóba. Azt se bánom ha csak lentebb megy és ne ,lesz ilyen feltűnő.

2011. ápr. 29. 19:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom a tiéd mekkora, ha kicsi, akkor nem lesz olyan csúnya holnapra. De ha nagy, és több hólyagocskából áll, akkor ne várj csodákat.:S
2011. ápr. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sajna nagy és több hólyag :(


Olvastam ecetet, sós vizet, betadint, neogranormont, arc szeszt de mindent egyszerre nem próbálhatok ki :(


Jajjj, de miért most? :((((((((

2011. ápr. 29. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!