Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi lenne a legjobb? Belső...

Mi lenne a legjobb? Belső vagy állandó fogszabi?

Figyelt kérdés
A két első fogam közül, egyik kintebb áll mint a másik, a szemfaim nagyon fentre nőttek és olyanok mint az "agyarok" és az alsó szemfogim ki vannak csavarodva. Szeretnék fogszabályzót de nem tudom, hogy éjszakait vagy állandót? Viszont jövőre ballagok és nem szeretném ha a tabló képemen ott lenne, de viszont nagyon kéne. Szerintetek a belső fogszabi nem látszik annyira? Vagy abból mi látszik?
2011. máj. 1. 19:22
 1/6 A kérdező kommentje:
Félre írtam bocsánat :) *Szeretnék fogszabályzót de nem tudom, hogy belsőt vagy a rendeset?*
2011. máj. 1. 19:25
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló problémám van/volt mint neked,nekem két éve van és még mindig kell hordjam.Mondták páran,hogy az állandó sokkal jobb 1-2 év alatt rendbe hozza az egészet.Szóval szerintem állandó.
2011. máj. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szóval inkább ronda vicsorral lennél a képen, mint fogszabival? Őszintén szólva két hétig megnézik az ismerősök a képet, aztán senki többet. XD

Nem olyan szokatlan és extrém dolog, annyira el se csúfít senkit.

A belső fogszabi meg állítólag nagyon kényelmetlen, az árán meg egy kocsit is lehetne venni.

2011. máj. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Én csak azért izgulok a tabló képen mert saját véleményem szerint nem vagyok épp egy szépség szval a fogszabi még rontana a helyzeten..dhát inkáb minthogy egész életemben rossz fogaim legyenek.

És lenne még 1 kérdésem. Kb mennyibe kerül egy sima állandó fogszabi??

2011. máj. 1. 21:52
 5/6 anonim válasza:

Nem rég voltam orvosnál, elmondta az árakat és a lehetőségeket. A legolcsóbb sima drót 90 ezer, az aminél kevésbé látszódnak a tappancsok 120 ezer, és ahol csak a drót látszik egy picit, az 140 ezer. Ezeket az árakat úgy értsd hogy én már betöltöttem a 18-at tehát magán betegnek számítok így jóval többet kell fizetnem mint egy gyereknek. Ha még nem múltál el 18, akkor most vágj bele gyorsan mert így még ingyenesek lesznek a vizsgálatok, csak a készülékért kell fizetned de az is jóval barátibb összeg lesz mint az én esetemben.

Hajrá, megéri egy fogszabályozós tabló kép a hálivúdi mosolyért :))

2011. máj. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. 14 éves vagyok szóval..még van 4 évem hogy belevágjak :D. De én kérdezgettem az osztálytársaimat akik azt mondték nekem, hogy 30.000-ért is vannak. És nekem az orvosom azt mondta hogy várjak vele, de az osztálytársamnak is azt mondták, hogy várjon és amikor elmentek vmi klinikára akkor ott meg vették is le neki a mintát, szóval nem tudom, hogy mit kéne tennem. Amúgy nem csak a tabló miatt nem akarom hanem nyáron lesz a nővérem lagzija meg minden szval..majd vmikor jövőre szeretnék bele vágni. :)
2011. máj. 2. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!