Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szemhéjtussal ki lehet húzni...

Szemhéjtussal ki lehet húzni a vízvonalat? Nem lesz baja a szememnek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 1. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csodásan szét fog folyni. Nekem egyszer került tus a szemembe, vörösre marta, lehet egyéni, de szerintem nem véletlen nem használja így senki. Amúgy is inkább a szempillák tövében húzd ki a szemed, szebb lesz a tekinteted.
2011. máj. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem! Ott csak szigorúan szemceruzával lehet!

Még anno én is megpróbáltam, nem gondolkoztam, azt hittem lehet. Hát mondhatom, az egész belefolyt a szemembe a szemhéjtusból meg nem is maradt meg semmi.

2011. máj. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
49%
Lehet, de persze nem mindennapi használatra. Én tegnap Próbáltam ki, hogyan bírja a szemem. egész nem rajtam volt, és ugyan olyan volt mint reggel amikor felkentem. Persze leszedni marha nehéz volt. De néha kilehet bírni. Mindekinél más reakciót válthat ki. Nekem is van olyan tudom, ami ha belemegy a szemembe akkor égeti, és szétfolyik. De én ezt most essence tussal csináltam, azokkal az új tégelyesekkel a barna árnyalatúval. És az nem is olyan folyékony. Nekem van nagyon folyós tudom, az tényleg csíp. Ki kell sajnos tapasztalni:( De ha nem megy, akkor erőltetni se szabad.
2011. máj. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!