Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vettem ma két nadrágot,...

Vettem ma két nadrágot, itthon derült ki, hogy kellett volna számlát kérnem róla. Apa mondta, hogy menjek vissza holnap és kérjek. Szerintetek fognak adni? Olyan cikinek érzem!

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 17:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem hiszem
2011. máj. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Miért kell számla?Félsz,hogy becsaptak vagy kicsi?Amúgy szerintem sem adnak már visszamenőleg számlát.
2011. máj. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az attól függ mennyibe került a gatyó.Mert ha drága volt,és valami történne vele nem fogják vissza cserélni blokk nélkül.Próbáld meg..
2011. máj. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Utólag nem adnak számlát, mert vissza kellene stornozni az egész tranzakciót.Másnap pedig pláne nem adnak.
2011. máj. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Van rá fél év garancia, nem kicsi meg semmi, apának kell a munkahelyre..
2011. máj. 2. 17:59
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Hát így járt!!! Ő is tudhatná ezt!
2011. máj. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
és most mért kell ilyen bunkón válaszolni? -.- szánalom
2011. máj. 2. 18:22
 8/12 anonim ***** válasza:

Egyik válaszolónak: a blokk meg a számla nem ugyanaz. blokkal és számlával is érvényesítheti a garanciát.


Kérdezőnek: csak aznap állítanak ki számlát, másnap már nem lehet. Aznap, ha eltelik pár óra, az még nem baj, de változik a dátum, akkor felejtős.

2011. máj. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszi.. akkor ezt szívtam:S
2011. máj. 2. 20:12
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, azért válaszoltam bunkón, mert apukád ezt tudhatná, főleg ha számlát számol el és nem értem miért neked kell ezt szívni. Így járt.NE haragudj!
2011. máj. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!