Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mivel fokozhatnám a barnulást?

Mivel fokozhatnám a barnulást?

Figyelt kérdés
Mostanában napozgatok,ha olyan az idő,de nem nagyon fog meg,és szeretném ha minnél hamarabb barna lehetnék.Most eléggé fehér a bőröm.Mivel fokozhatnám a hatást?Vannak erre krémek?Önbarnítós testápoló jó lenne?Vagy esetleg vmilyen házi módszer?
2011. máj. 3. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:

egy ilyen kérdésnél azt olvastam válaszként, h 5kanál méz+4tojássárgája->keverd 5percig és kend magadra, de csak akkor használ, ha nagyon süt a nap

D-vitamin-kicsit sárgás színt ad, de jobban kihozza a barna színt

Sárgarépa- szintén sárgás színt ad

2011. máj. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Külsőleg használhatod a Hawaiian Tropic szolikrémet, belsőleg drogériákban beszerezhető A vitamin (béta-karotin) kapszulát lehet használni.


Nekem mindkettő beválik, szerintem próbáld ki nyugodtan :)

2011. máj. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A béta-karotin tényleg jó, de én inkább répát eszek, az jobb, mint a kapszula. :)
2011. máj. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:16


Brrrr!!!

Belegondoltam, hogy ilyen cukros mázzal a testemen kifekszek a napra, az udvaron, ahol jönnek rám a hangyák meg a méhek... utálom őket.

Hogy lehet ilyen "nyalánksággal" elkerülni, hogy a vége egy csomó rovarcsípés legyen? :O

2011. máj. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

az első vagyok

ezen a kérdésen én is gondolkoztam amikor először olvastam ezt a "receptet" de a csaj is aki írta vhova már kipróbálta, szval úgy voltam vele, h annyit nem árthat, kiprobálom...

Hát kipróbáltam, és nem jöttek rám a méhek egyáltalán max a legyek repkedtek körülöttem de abból is csak 1-2, és nem csípett meg semmi:)

2011. máj. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A barátnőm napimádó és már most gyönyörű olajbarna színe van:D (Úgy irigylem, én tipikus északi típus vagyok).

Ő ma is bekente magát napolajjal (hagyományossal) és plusz ha nincs otthon neki, akkor sima kakaóvajat vesz a gyógyszertárba. Vagy néha olívaolajat tesz magára. Neki nagyon szép színe van tőle!


Én biztos pecsenye lennék:P De ha neked bírja a napot a bőröd, akkor oké!

2011. máj. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!