Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, pasik, férfiak. Mennyire...

Fiúk, pasik, férfiak. Mennyire jönnek be Nektek a mostani csajok: műköröm, hajegyenesítés, póthaj stb?

Figyelt kérdés
2009. márc. 8. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
98%

Látványra szépek ez tény,de nem hiszem,hogy hosszútávon bejönne a dolog.Én inkább a sportos vagány lányokat kedvelem akiknél nem kell állandóan a külsőre figyelni,hogy le ne törjön a köröm,vagy jól álljon a haj stb.

Szóval jól néznek ki,de nekem ennyi.

2009. márc. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Az én barátomnak egyátalán nem, még a smink se. Az úszónő típust szereti inkább.
2009. márc. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szép, csak ne kelljen megfogni. Ezek nem feltétlenül az igényesség jelei. Ezek a felsoroltak hathatnak marha közönséges , igénytelen módon, nem egy ilyet láttam már, főleg ha irritáló csicsergő hangocska, és hitvány kis elme párosul hozzá. De hogy mást is mondja, volt műkörmös, hajvalós ,barátnőm, aki gyönyörűen sminkelte magát, szép és igényes, mindemelett nagyon barátságos, és okos lány volt.
2009. márc. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha ennek ellenére nem hülye, akkor nekem nagyon bejönnek, persze az ízlésesség határain belül. A scenek pl bejönnek meg az emo csajok, bár azok között is vannak hülyék, de amelyik okosabb azt nagyon birom :D
2009. dec. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hat az ilyen csajoktol felfordul a gyomrom, sok csaj nem ismer ezek hasznalataban hatart.

Szerintem a termeszetesseg a legjobb:)

2011. febr. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!