Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy olyan...

Mi a véleményetek egy olyan lányról akinek a nyakláncán a saját neve áll pl: Katalin, Petra stb? :D

Figyelt kérdés
2011. máj. 6. 21:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
az hogy szereti a saját nevét.lehet egy kicsit egoista de ha a viselkedésével nincs baj akkor lehet nyugodtan :P
2011. máj. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Tetszik :)
2011. máj. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Kisiskolás koromban nekem kitűzőim voltak a nevemmel, pl szív alakú. Nevetséges. Azóta már felnőttem.
2011. máj. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Haggyukmár ezeket a hülyeségeket!Semmi. Lehet a csaj beképzelt, aranyos,kedves,öntelt,kövér,duci,vékony. Semmi véleményem nincs róla,ha tetszik neki, hordja.
2011. máj. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nekem van ilyen nyakláncom és szeretem, sokkal személyesebb, mint a boltban kaphatóak, mivel elég ritka nevem van
2011. máj. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Hát egyik ismerősöm közösségi oldalon a fényképéhez kommentelte, hogy milyen szépnek találja magát (de nem ilyen tetszik ez a kép magamról vagy hasonló hanem kijelentette, hogy ő szép), majd miután az ismerősei egyetértettek megköszönte nekik, hogy bókolnak neki. Nah az lol, de a nyakláncot akár ajándékba is kaphatta, meg az se mindegy, hogy nyakleszakítós fél méteres betűs, vagy apró. A viselkedése is meghatározó.
2011. máj. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
szerintem gáz, olyan cigányos, de ha csak a neve kezdőbetűje, az aranyos.
2011. máj. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
nem feltétlenül a 10 kg-os arany fuxra gondoltam :D hanem pici ezüst és nem nagyobb 4 centinél
2011. máj. 6. 22:11
 9/13 anonim ***** válasza:

nekem is van, betűs is, neves is, nekem bejön :) amúgy semmi véleményem nincs, nyilván tetszik a saját neve, slussz-passz.

16L

2011. máj. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nincs róla véleményem, vagyis ha valakiről valamit gondolok, azt egy ilyen nyaklánc nem fogja befolyásolni sem pozitív, sem negatív irányba.

Abból viszont elegem van, hogy egyik ilyen cuccból (nyaklánc, bögre, törölköző, kulcstartó, toll, és még sorolhatnám) sincs az én nevem, és nem azért, mert elfogyott, hanem mert nem is csináltak.:-D

2011. máj. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!